Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot vagy pudingot...

Milyen joghurtot vagy pudingot adhatnék a 11 hós kisfiamnak még?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 1 éves a kisfiam.Szoktam neki venni a tescoban ilyen nestlé és humana pudingokat de a 4db 600forint.Nem lehet esetleg valami másfélét adni neki?A sógornőm a danone aktiviát ajánlotta meg a milli túróvarázst.Tejet még nem adtam a kicsinek.....
2011. ápr. 13. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Aktíviát nehogy!!!!! Azt 2 éves korig nem szabad!!!


Bármilyen natúr joghurt jó gyümivel keverve. Ha nem fogadja el, akkor Zott Jogobella, Zott szívecske és a Lidlben kapható Milbona nagyon jók, ezekben nincs mű cucc, mint pl. a danone-ban.

2011. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Gyerekek is fogyaszthatják az Activia® termékeket?


Amennyiben a gyermek elmúlt 2 éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható.

2011. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűhha, énis az Aktiviát adtam neki,de itt fel lettem világosítva, hogy az csak két éves kortól adható. (És valóban, ott a honlapon is felhívják erre a figyelmet.) Ha még nem nagyon adsz neki tejterméket, akkor maradj kicsit azoknál, amit eddig adtál. Én akkor szoktam ezekből többet venni, amikor leárazzák. A Rossmannban pl. Ott amúgy is olcsóbb. És a Brendonban is ki lehet olykor fogni olcsóbban. Én van hogy kiváltom grízes dolgokkal, ha épp az van leárazva. Én apránként leváltottam ezeket a babajoghurtokat jogobellára, szívecskés joghurtra. Semmi baja nem lett tőle.
2011. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :) Nem mertem az aktiviát odaadni neki még utána nem jártam :)Köszi mégegyszer
2011. ápr. 13. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy webáruház... én innen rengeteget rendeltem már. Humana pudingokat pl... Mindig vannak akcióik, mikor közel a szavatossági idő lejárta. Az átlag 4 db-os pudin kb 5-600 ft, de ha egy hónap van a lejáratig, akkor akciózzák. Vettem már itt pudingot 59!!!! forintért is... a 4db-ot...

Mentsd el a linket a könyvjelzők közé és nézz szét, ha akció van tapadj rá. :)


[link]

2011. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Danonino-t, Milli és Danone krémtúrót, Aldiban vagy Lidlben lehet kapni, olyan mint a Danonino, csak 6db 270Ft. Meg sima egyszerű gyümölcs joghurtokat.
2011. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!