Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek egy pici gyerek...

Szerintetek egy pici gyerek (1 év körüli) megérzi ha negatív kisugárzású egy ház?

Figyelt kérdés
Tudom, fura a kérdés, ne nézzetek hülyének.
2011. ápr. 13. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egy felnőtt sem érez ilyent. A ház lehet,hideg-meleg,huzatos,de a negativ sugárzás babona. Egyéves gyerek még nem babonás,legfeljebb a szülei.
2011. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de az én fiam a dolgozó szobában folyton sírt, de tényleg mindig újszülött kora óta! Hogy miért nem tudom, most már nincs vele baja másfél éves...
2011. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg babonás vagyok :) De nem tudhatjuk, hogy a gyerekek miket éreznek és tapasztalnak maguk körül, amiket mi nem.
2011. ápr. 13. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nézlek hülyének, lehet benne valami. :)
2011. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jártunk egy házba, hol anno tragédia történt, de akkor még nem tudtuk. A gyerek felszabadult volt, jól érezte magát. Én úgy érzem, nem tudnék ott lakni.:(
2011. ápr. 13. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:

igen,lehet

a lányom mindig ordít anyósoméknál,ott halt meg apósom a házban.Mindegy ki van vele,ha én fogom,ő akkor is csak ordít.Amint kilépünk a kisajtón minden szép és jó

2011. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják a gyerekek sokkal érzékenyebbek ilyenekre,mint a felnőttek. Szerintem lehet benne valami.
2011. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztosan megérzik! Úgy tudom, hogy a kisgyerekek a 3. életévükig látják a "szellemeket", mert még nyitva a harmadik szemük.. Sok szülő azt hiszi, hogy amikor a gyerek a "képzelt barátjával" beszélget a sarokban, hogy tényleg csak képzeli! Nem igaz, Ő látja!
2011. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!