Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám az utóbbi pár...

6 hónapos babám az utóbbi pár napban 3 óránként kel fel éjjel szopizni. Mitől lehet? Elértünk egy fejlődési ugrást?

Figyelt kérdés
Próbáltam neki vizet adni éjjel, de csak hiszti van belőle.
2011. ápr. 13. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk így. Vagy megnőtt az étvágya és valóban éhes, vagy a foga, vagy a frontok. Sosem fogjuk megtudni. :) Próbáld este jól lakatni. ÉS bízzál benne, hogy hamar elmúlik. Nekünk elmúlt, pedig sosem hittem volna. Az éjszakánkénti egy szopi (14 hónaposan) nálunk már csúcs! :)
2011. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 hónaposan kezdte, addig végigaludta az éjszakát. Ahogy elkezdett mászni, onnantól. Ledolgozza a kaját, és éhes. Amíg nem mozgott, nem dolgozta le. Nappal próbáld többször kínálni, lefekvéskor jóllakatni. Akkor is nagy valószínűséggel fel fog kelni. Az én Fiam most 21 hós, és csak pár hete alussza újra át az éjszakát. Kitartás!
2011. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet súlyugrás!6 hónaposan van egy.De tényleg lehet fogzás is, mert az anyatejnek van egy fájdalomcsillapító hatása a védőnőnk szerint, és meg is nyugtatja a babát.Szerintem valamelyik a kettő közül, persze csak találgatok.
2011. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fotucsok ***** válasza:
Szerintem nem éhes. Majd figyeld meg, hogy ha adsz neki cicit, akkor egyre gyakrabban fog felébredni. Én akkor keményítettem be, mikor 5 hósan 8szor ébredt, és csak cicivel volt hajlandó visszaaludni. Na akkor mondtam, hogy az hülyeség, hogy éhes. A cici nagy úr!!! Onnanstól nem kapott cicit, csak egyszer a többi ébredésnél meg simi simi. Sírt, de kijöttem és 3 percenként bementem susogni simizni. 3 nap alatt beállt a rend és elhagytuk az éjszakai szopit. De ehhez elhatározás szükséges. Én pl mikor elhatároztam, úgy is készültem, hogy nem fogok aludni. Első este másfél órán át tartatt, másnap 1 órán át és harmadik nap pár perc alatt megértette.
2011. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!