Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb olaj és...

Melyik a legjobb olaj és popsitörlő kendő? Mi legyen a pelenkázótáskában?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Még eszembe jutott, hogy amíg picurka volt, mindig volt nálam váltás ruha is.

2011. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

olaj: gyógyszertári, popsitörlő: Huggies pure.

Nekünk se a Pampers, se a Tescos, se a Rossmannos nem jött be.

Pelenkázótáska: pelus, textilpelus, popsitörlő, pelenkázóalátét, popsikenőcs.

2011. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Mi a gyógyszertári napraforgó olajat használjuk. Popsitörlőből vagy 10 félét kipróbáltunk, s végül a Neogranormon-nál maradtunk. A Huggiest egyáltalán nem ajánlom. Nem lehet a tasakból kiszedni rendesen, ha húzod kijön vagy 10 darab egyszerre; kicsi a kendő így nem tudod rendesen megfogni, valamint olyan könnyen elszakad hogy tiszta kakás lesza kezed. Táskába: pelenka alátét, vászon pelenka min. 2 db, textil pelus, popsitörlő kendő, krém, zacsi a használt pelusnak, csere ruha (teljes garnitura), egészségügyi kiskönyve a TAJ kártyával.
2011. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindenkinél más, nekem a Huggiessel nincs ilyen problémám :) Én pl. a Pamperst nagyon nedvesnek találtam, meg a TEscosat is, Tescosból csak a zöld, műanyag visszazárhatós jött be. És a Huggieseshez képest vékonynak találtam a többit, és soha nem lett kakis a kezem tőle :-), pedig azért néha alkotott a kiscsaj :-)
2011. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!