Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire éhes lenne, vagy...

Ennyire éhes lenne, vagy tényleg már csak megszokás?

Figyelt kérdés

Babám 5 hónapos elmúlt. Napközben 5-6 alkalommal szopizik. A problémám azzal van,hogy fürdés után mikor már öltöztetjük, annyira üvölt, mint akit nyúzni visznek. (bocs a hasonlatért de tényleg így van). Próbáltunk már mindent, fürdés előtt evett 2 órával, órával, fél órával. De akkor is alig bírta kivárni a végét, mert már annyira szopizni.

Le lehet erről szoktatni, vagy mit tudnék tenni. Annyira sajnálom mikor ennyire sír.:(:(


2011. ápr. 13. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá van már szokva hogy fürdés után mindíg cici:)Nem tudsz ezzel mit csinálni.Amikor kell neki,adj.Majd később elhagyja ezt.
2011. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ez egy rituálévá vált. Én sem tudtam miért sír a gyerekem fürdés után azonnal szinte. Alig lehetett felöltöztetni.

Ő tudja hogy ilyenkor enni kap. Társítja a fürdést az evéssel. És ez addig lesz így amíg lefekvéskor tejet/tápszert fog kapni. Tehát a sírás abba fog maradni, de a megszokás nem.

Ami nem is baj, hiszen 2 éves koráig minden este kap majd tejcikét alvás előtt! :))

2011. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van ez megszokás.Az én lányom is mindig eszik fürcsi után akkor is ha előtte evett egy órával vagy fél órával.Nála ez rituálé.Igaz ha nem sokkal előtte evett akkor ugye már nem sokat eszik, de ez így berögzült nála.

Mondjuk ő türelmesen kivárja amíg felöltöztetem :)

3 és fél hónapos

2011. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elfárad a fürdésben és azért sír az öltöztetésnél, pár hónap múlva már jobb lesz. Tenni nem tudsz ellene semmit.
2011. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!