Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15kg-ot mikorra érik el KB...

A 15kg-ot mikorra érik el KB a babák?

Figyelt kérdés
fiam 8hónapos,10kg.Most vettünk neki egy babakocsit(hauck malibu)és 15kg a terhelhetősége.Elgondolkoztam,hogy jövőre lehet hogy nem is lesz már jó neki??Mikortól lassulnak le a súlygyarapodásuk?És ha 20kg lesz,akkor "összeszakad"alatta vagy mi?:)Mindegyik sport babakocsi 15kg-ig jó?
2011. ápr. 13. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Itt egy táblázat, de a fiad már az 1 évesek súlyával vetekszik:

[link]

2011. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom:)De amúgy nem dagi,eloszlik mert hosszú is,75cm.Ahogy néztem ezt a táblázatot,hát 3-4éves kor között "kéne"elvileg elérni a 15kg-t,na az én fiam addig tuti nem húzza ki....de legalább jövő nyárig jólenne ha addig tudnánk használni a kocsit :S
2011. ápr. 13. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
SZia, fiam, 6 hósan volt 9 kg, 9 hósan 10 kg/75cm, most 11 hós, és kb 10,5 kg.Lelassul, amint el kezd jobban mozogni, nekünk kezd eltűnni a hurkája:-(, meg nyúlt sokat. Nektek is le fog lassulni, én fiam is nagyobb mint az átlag.Én is meg voltam íjedve, hogy mekkora lesz...:-)
2011. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Le fog lassulni a súlygyarapodása! Főleg, ahogy megindul, egyre mozgékonyabb lesz. 15 kg-os súlyt általában 3-3,5 éves koruk körül érik el. Mivel a Te kisfiad valószínűleg nagy baba (a centiből gondolom), lehet, h ő pár hónappal előbb lesz ennyi. De bő egy évig még tuti fogjátok tudni használni a kocsit!

Úgy tudom, a sportbabakocsik zöme 15 kg-ig használható, de 1-2 kg plussztól nem omlanak össze... ;)

2011. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ilyen ütemben fejlődjön tovább, nyugi. Bőven nem fog már kelleni a babakocsi, mire ezt a súlyt eléri.

A lányom elképesztő sebességgel hízott, 10 hónaposan 10 és fél kiló volt, májusban lesz két éve, és jelenleg 11 és fél kiló.

2011. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
májusban lesz két éveS, bocsi, lemaradt az s:)
2011. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2 év körül max 15 kilósak szoktak lenni a gyerekek, de inkább kevesebb (kb 12-14).

2 év felett meg nem igazán kell már a babakocsi.

Ne izgulj, jól vannak kitalálva ezek a babakocsik :)

2011. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia, az én fiam 21 hónapos és most 14-15 kg. Magas ,nem kövér, sőt...

Nekünk Espiro magic 4 van nagyon szeretem de ez is csak 15 kilót bír...elvileg! Néha én is azt hiszem na most esik szét pl. ha 2 lépcsőt ledöcögtetem vagy egy nagyobb buckán átmegyünk de még bírja és a nyarat még bírnia is kell!

2011. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm nektek,megnyugtattatok:)Igen,én is abban bizom hogy ha mozog,"ledolgozza"majd,mert ugye ő még csak ül meg fekszik,meg forog.Még nem mászik,nem áll..stb.
2011. ápr. 13. 22:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1 évesen 9 kg volt. Most három és fél, és 13-14 kg között van a súlya. Épp az aktuális étvágyától függ.

A babakocsin ne aggódj. bír az kicsit többet is. A mienkbe néha a fiam is benne van, meg az 1 éves lányom is a 8 kg-jával. DE a kocsin nem látszik még szálhuzódás sem a varrás mentén.

2011. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!