Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sokkolásról mi a véleményete...

A sokkolásról mi a véleményetek? (Meglepődés kiváltása)

Figyelt kérdés
1 hós babánk amikor sír (mert nyűgös), a férjem hirtelen felemeli vagy "leejtést" szimulál stb., hogy meglepődjön a babó, és ekkor ugye abbahagyja a sírást a meglepődéstől. Szerintetek ez lelkileg nem megterhelő neki?!
2011. ápr. 14. 11:41
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Mert általában ha nyűgös, aludni akar, és ha rajtam elalszik, nem tudok csinálni tőle semmit, ráadásul nehéz is 4 kg-t órákig karban tartani, és neki sem kényelmes, már próbáltam. Alvás közben meg lerakni felébred.

Ilyenkor szoktuk a hordozóban hintáztatni, de amikor nagyon nyűgi, akkor a férjem "megijeszti", és "elfelejt" sírni.

2011. ápr. 14. 13:33
 32/40 anonim ***** válasza:
69%
Jó mindegy!Nyugtatgasd magad....meg magyarázd meg mindenkinek hogy:.........."de az nem úgy van" dolgot és ennyi!Ettől még nem tartom normálisnak a dolgot sem így sem úgy!És még annyit hozzá fűznék hogy az én fiam 16hónapos és 11kiló........ha nyűgös akkor rajtam alszik!És nem ijesztem meg mindenféle marhasággal........és nem is csináltam volna ilyet soha!De neked biztos jól esne ha ilyet csinálnának veled.....csak ebbe kell bele gondolni egy picit!Nem egy játékbabáról beszélgetünk!
2011. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Úúúú, ez a video nagyon durva, végig sem mertem nézni.
2011. ápr. 14. 13:59
 35/40 anonim ***** válasza:
Ezt a videót pont láttam az anyuci.hu-n. Nagyon durva -.-
2011. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Már irtam ma neked,most csak az egyik kommentedhez szólnék.

3 gyerekem van és én is és a férjem is nagyon szerettük,amikor esténként a mellkasunkon aludtak pár órát.Nekem volt,hogy napközben is a hasamon volt a kicsi,mert olyan hasfájós volt,hogy más pózban orditott.

Hallotta a szivverésemet,amit régóta ismert,és már meg is nyugodott.

Próbáld élvezni az anyaságot,a házimunka megvár!

A mai napig ,ha nyűgös,beteg,fogzik a kisfiam,aki 16 hónapos és 12 kg,tehát van súlya,nekem is van még,hogy rajtam alszik el.

Semmi sem fontosabb az ő nyugalmánál,főleg nem a háztartás.

2011. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Hát a háztartás nekem úszik, főzni sem főzök, hozzák a kaját. A szívdobogást próbáltam, de szegényke inkább szopni akart rajtam, pedig tele volt a pocija. Meg sokat forgolódott rajtam, és inkább letettem.
2011. ápr. 14. 15:42
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát ha hordozóba,ha nem ne 'dobálja' a párod,még most fejlődik az idegrendszere,nehogy vmi 'idegbeteg' legyen ettől az ijesztgetéstől.Ha elalszik a karodban olyan 20 perc után jön a mélyalvás akkor próbáld csak letenni!Egy ilyen picinek még a babusgatás kell,hisz nemrég bújt ki a szuperbiztonságos,meleget adó anyaméhből ebbe a fényes,zajos,félelmetes világba!!!Eljön még az ideje a dobálásnak,hogy abaahaggya a nyüszkölést,de ez még nem az.
2011. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Néztetek már afrikai kultúrákban készült filmeket? Pont ezeket csinálják a kisbabáikkal. Szóval ki lehet venni a hordozóból, szoptatni no és dobálni. Ha már visszatérünk a természeti népekhez, akkor szerintem simán lehet csinálni.
2011. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ha lehet, ha nem, azt kérdem, ezt miért is kell tulajdonképpen? Eszembe nem jutott volna. Ha sír,ösztönösen magamhoz ölelem, és próbálom kitalálni mi a baj. A természeti népekről meg annyit, hogy nem is sokan élik meg a felnőttkort, még ha túlnépesednek is, ha majd mi is 10-esével szüljük a gyereket (de nekem akkor is fontos lenne minden egyes), akkor szóba jöhet, hogy Afrikában hogyan is csinálják.
2011. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!