Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sokkolásról mi a véleményete...

A sokkolásról mi a véleményetek? (Meglepődés kiváltása)

Figyelt kérdés
1 hós babánk amikor sír (mert nyűgös), a férjem hirtelen felemeli vagy "leejtést" szimulál stb., hogy meglepődjön a babó, és ekkor ugye abbahagyja a sírást a meglepődéstől. Szerintetek ez lelkileg nem megterhelő neki?!
2011. ápr. 14. 11:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ettől nem meglepődik a gyerek, hanem komoly baja lesz!

Hagyjátok abba! A férjed nem .....!

2011. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 14. 12:38
 13/40 anonim ***** válasza:
És az ilyen szaporodik.......te jó ég!
2011. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Ez szerintem kamu..Ilyen h... szülő nincs
2011. ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Én férjem is csinált hasonló dolgokat és tényleg abbahagyta, de csak a hiszinél volt ilyen. Egészséges, kiegyensúlyozott, semmi baja. Ő a büntiszobát is alkalmazta (1 perc a szobájában egyedül, mikor nyűglődik), erre hiszti volt, én bementem, és csodák csodájára örült. Néha túlpörögnek.
2011. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Ez komoly?Nagyon gyorsan hagyja ezt abba a férjed.

Szegény pici,még a fejét sem tudja tartani,gondolhatod,sőt látod,hogy "dobálozik" ilyenkor a kis feje.

Ez nem játék,meg is sérülhet!

2011. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kamu!

"Látod", a híradóban is mondják, hogy a szülők harapdálták a gyereket, stb...

SAJNOS van ilyen! :(

2011. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Hát ha az én párom csinálna ilyen biztos úgy nyakon vágnám hogy a fal adná a másikat. Ilyen NEM SZABAD csinálni egy ilyen picike babával. Én kislányom 6 hós és most kezdi élvezni ha felemelem a magasba. Nagyokat nevet közben. Na de ő már tartja a fejét is stb. Emlékszem mikor 1 hónapos volt hogy öleltük magunkhoz apával, mindig tartottuk mindenét. Nagyon sajnálom a babátokat. A férjed nem százas az biztos, de Te sem hogy ezt engeded!!!
2011. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Úgy kell elképzelni a "dobálást", hogy pl. a hordozóban van a baba, és ő hirtelen felemeli. Tehát a feje viszonylag fixen van a szűkítőben. Vigyáz a babó fejére, de így leállítani a sírást szerintem sem fair dolog.

Eléggé sajnálom a babót ilyenkor, mindig széttárja a karjait, és nagyot néz. Ráér még vidámparkot játszani szerintem is... De tudni szerettem volna, hogy csak én vagyok túl érzékeny, vagy nem. Ezek szerint mindenki egyetért velem, hogy nem kéne ezt csinálnia a férjemnek.

2011. ápr. 14. 13:12
 20/40 anonim ***** válasza:
52%
Persze és most meg szépítjük a dolgokat!Ugyan már.....most ne próbáld azt bemagyarázni hogy a síró kisbabát felveszi berakja a hordozóba és úgy dobálja!ennyi erővel meg is nyugtathatná a karjaiban!Nem kell szépíteni az igazság az hogy csak úgy simán dobálja a gyereket!és ez nem normális dolog!
2011. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!