Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sokkolásról mi a véleményete...

A sokkolásról mi a véleményetek? (Meglepődés kiváltása)

Figyelt kérdés
1 hós babánk amikor sír (mert nyűgös), a férjem hirtelen felemeli vagy "leejtést" szimulál stb., hogy meglepődjön a babó, és ekkor ugye abbahagyja a sírást a meglepődéstől. Szerintetek ez lelkileg nem megterhelő neki?!
2011. ápr. 14. 11:41
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Komplett a te férjed? Ha meg akarja ölni a gyermekét, akkor nyugodtan csinálja. Ilyen pici gyereknek tartani kell a fejét. Komolyan az eszem meg áll. Úgy fejbevágnám a sodrófával, hogy csak na. Hogy milyen szülők vannak. Vedd fel, és nyugtasd meg. Egyszerű dajkálásra vágyik. Apukát meg a közelébe se engedném.
2011. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Még ha óvatosan is csinálja, nem hinném, hogy ez a módszer működik egy kisbabánál. Talán majd a dackorszak idején, amikor a figyelemeltereléssel sokszor meg lehet előzni a hisztit. Egy pici baba mindig okkal sír, és ha az okot nem szünteted meg, újra sírni fog.
2011. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
A "nem fair a férjemtől",meg a "szerintem sem kéne ezt csinálnia" édes kevés.Az anyja vagy,állj a sarkadra és mondd meg kerek perec,hogy ezt TILOS!!!
2011. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Na-na, nem szépítem utolsó előtti. A hirtelen "felemeli és leejti" az hordozóban történik! Ha felvesszük, magunkhoz ölelve nem is szokott sírni.
2011. ápr. 14. 13:25
 25/40 A kérdező kommentje:
Közben jött új hozzászólás, úgyhogy nem az utolsó előttinek szólt a mondatom az előbb. Bocsi.
2011. ápr. 14. 13:26
 26/40 anonim ***** válasza:
mert a hordozó olyan könnyű gyerekkel együtt.......hagyjuk már......aztán még dobálja is!......röhej......
2011. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Azt tudom/fogom csinálni, hogy ha a férjem nem hagyja abba ezt a hülyeséget, akkor elveszem tőle a babát.
2011. ápr. 14. 13:29
 28/40 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem veszitek fel és ölelitek magatokhoz ilyen hülyeség helyett?
2011. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Nem dobálja a hordozót, nem ezt írtam. Ezt írtam: "hirtelen felemeli vagy "leejtést" szimulál ".

Egyébként a hordozóban szoktunk hintáztatni, elég nehéz, vagy 5 kg az egész, de ez van...

2011. ápr. 14. 13:30
 30/40 anonim ***** válasza:
Mert ijesztgetni egy 1HÓNAPOS babát könnyebb mint átölelni és elringatni!
2011. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!