Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy egy 2 hónapos...

Létezik, hogy egy 2 hónapos baba azért nyűgös mert unatkozik?

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele,hogyan foglaljam el? A nap nagy részében ébren van és csak nyűglődik többnyire. Nagyon nehéz így bármit is csinálni. :(
2011. ápr. 14. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, bár lehet furán hangzik, de vannak kisbabák, akik utálnak csecsemők lenni.Az én kisebbik fiam is ilyen, most 7 hónapos és amióta már képes helyváltoztatásra sokkal nyugodtabb, ezerszer könnyebb már vele. Az első 4-5 hónapja borzalmas volt, folyamatosan szórakoztatni kellett, állandóan nyűgös volt. Most épp az ellenkezője, imád mindent felfedezni, leköti magát akár órákra is. Kitartás, javulni fog a helyzet!
2011. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd rá játszószőnyegre, ahol a feje fölött lógnak a játékok hogy nézegesse őket. Vagy a hordózóra, vagy pihenőszékre is akasztgathatsz különböző színes tárgyakat. Igaz nem minden baba képes elnézegetni sokáig, az enyém például 2 perc után megunta, de ismerek olyat aki több órát elvan a játszószőnyegen.

Vagy vidd oda ahol éppen tevékenykedsz, hadd lásson mindig új dolgokat, és közben téged is lát mindig.

2011. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én inkább úgy fogalmaznék, hogy szeretne a közeledben lenni.


mi szép lassan rászoktattuk, hogy játsszon egyedül. ilyenkor mellette teregettem, főztem... aztán amikor elmélyült ajátékban, akkor magára is hagyhattam.


ha nagyon nyűgös volt, és a közelemben akart lenni, akkor kendőbe kötöttem, és úgy végeztem a dolgom.


most 9 hós, 1,5órát is szeret egyedül játszani.

2011. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 6 hetesem is ilyen. Nem szeret aludni. A játszószőnyeg egyelőre nem köti le. Hiába szeret nézegetni, egy helyben fekve csak kínlódik, bármi lehet körülötte. Azt szereti a legjobban, ha sétálunk a lakásban. De hát ezt se folyamatosan. Talán a körforgó ami leköti több időre.
2011. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!