Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kisfiam lehet...

5 honapos kisfiam lehet unatkozik mellettem? Irna nekem valaki egy baba napjarol h mit csinaltok?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, ha a közelében vagy, beszélsz hozzá, énekelsz neki, mutatsz neki érdekes dolgokat (pl vasalót, amikor vasalsz, borsót, amikor kifejted...). nem kell folyamatosan szórakoztatni. gondolom, vannak szép, szines dolgok a közelében, játékok a keze ügyében. egyedül kell felfedeznie a világot, anya-apa csak a segítségére van, amikor igényli.
2011. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés azért merűlt fel benned,mert attól félsz nem vagy elég jó anya...én is mindig ezen rágódtam,unatkozik mellettem biztos,nem vagyok jó anyukája.Nyugodj meg!!!Jó anya vagy!Biztos nem unatkozik :)
2011. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 4,5 hónapos.

Igyekszem napközben többször váltogatni a játszóhelyét, hogy ne unja meg. Vagy a saját szobájában játszik a kiságyban (lábzongora, plüssök, forgó) vagy a nappaliban a játszószőnyegen mindenféle kütyüvel, vagy az adamo hintájában hintáztatom vagy a pihenőszékében ülve nézi a babatévét, vagy viszem ki magammal a konyhába amíg dolgom van és az etetőszékből nézi mit csinálok. Van, hogy beszélek, énekelek hozzá, van, hogy nem szólok,csak teszem a dolgomat.

Este jön haza a férjem, akkor bevesszük magunk közé a nagyágyba és együtt "csiklandozzuk", bohóckodunk, nevetgélünk, gurgulázunk. Este 8-kor fürdés és fekvés. Persze napközben megyünk sétálni is, amit általában nem kedvel mert születése óta utálja a babakocsit, de azért szokott nézelődni, csörgőkkel játszani.Játszótéren az ölembe veszem, beülök vele a hintába, ilyesmi.


De azért sokszor hagyom én is magára, van hogy sír utánam, nagyon anyás, ilyenkor nekem is lelkiismeret furdalásom van:(

2011. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.en is ha csinalom a dolgom soxor elfelejtek beszelni hozza es akkor latom h nez a kis artatlan szemeivel es gondolkodom h most mire gondolhat.probalok ott "logni"mellette,ha meg nem vagyok ott akkor meg lelkiismeretfurdalasom van h szegenykem meg unatkozik.remelem nem.
2011. jún. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!