Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondot okozhat később, ha a...

Gondot okozhat később, ha a tápszeres babámat nem mindig én etetem? Kevésbé fog ettől majd ragaszkodni hozzám?

Figyelt kérdés
Persze az esetek 90%-ban én etetem, de előfordul, hogy a férjem vagy a nagyik etetik. Félek, hogy emiatt talán majd kevésbé fog hozzám ragaszkodni, mintha tudnám szoptatni.
2009. márc. 2. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon jól tudja ő, h ki az anyukája. Nem fog kevésbé ragaszkodni, kevésbé szeretni,... hiszen anyukája csak egy van! A Te hangodat ismeri a pocakból, az illatodat is megismeri,... Hamar rájön (rájött) arra, h Te vagy, aki gondoskodik róla, aki megnyugtatja,...

Nem magyarázom túl. Semmi baja nem lesz a gyereknek attól, h néha más eteti. Az anyukája lesz a legbiztosabb pont az életében, amíg csak él. (jó esetben)

2009. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez nem függ ettől:-) Tudja ő már nagyon jól, ki az anyukája! az pedig szerintem külön jó, ha néha apától is kap kajcit! Nálunk rendszeres, hogy apa is eteti, csecsemőkorától fogva. Most már kanállal eszik zömében, de most is szinte minden nap egy étkezést apa csinál. Én úgy gondolom, hogy az evés nem feltétlenül az anyával kell, hogy történjen. úgyis veled van a nap nagy részében, és az ösztönei kíválóan elkülönítik a körülötte lévő embereket, ne aggódj:-)
2009. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk kap néha tápszert a szoptatás mellett, és egész kicsi korától a férjem is etette néha. Mindig tudta, h' nekem van cicim, apánál csak cumisüvegből lehet enni. Nemrég elkezdtük a hozzátáplálást, úgyh' a kanállal etetést anyukám is próbálgatja már. Szerintem nagyon fontos,h' a baba mástól is elfogadja az ételt. Nagyon jól tudja, h' ki az anyukája, ettől ne tarts!
2009. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!