Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kengurut használók tapasztalat...

Kengurut használók tapasztalataira lennék kiváncsi. Mennyire vált be? mennyi időt van el benne a baba? Kb. hány hónapos kortól meddig használtátok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! 3 hónapos kortól használtuk egy Tescos vásárlást simán kibírt (még többet is de ugye minnél hosszabban van rajtad a súly annál nehezebb:-)). mi szeretjük csak bizonyos kiló fölött hosszu távra nem jó.

de jó előkapni mikor hirtelen tele a két kezed és még a gyerek is nálad. és kis helyen is elfér.

2009. márc. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én nagyon szerettem, mert nem csak hogy el volt benne elég sokáig, hanem nagyon jó érzés a közelség mind kettőnknek. Volt hogy elaludt benne, volt hogy csak nézelődött, a kezeid meg szabadok voltak. Nagyon szerettem azt az időszakot. Az én lányon nem volt túl nehéz, úgy 3 hónapos kortól használtuk, talán két hónapig.
2009. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is csak pozitívan tudok róla nyilatkozni. Mi is 3 hónapos kortól használtuk - amikor már jól tartotta a fejét. Most 7 hós a picurom, és még a mai napig is használjuk. Ha megyünk a városba pl. busszal, sokkal könnyebb ebben közlekedni, mint babakocsival. Vagy ha nyugtalankodik - most jönnek a fogai, Kettő már kint vann:))) - akkor ebben könnyen megnyugszik. Csak ajánlani tudom!!! Jó babázást!

2009. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ennyi idősen kezdtem el használni,az enyém aludt is benne,a nagybevásárlást is jól viselte,mert innen jobban lehet nézelődni.Viszont ha rosszabb az idő és több a ruha,sztem nem kényelmes neki(legalábbis az enyémnek) és 1-2 óra cipelés után a derekam már baromira fájt tőle.Ha esetleg lesz még 1 gyerekünk nála sztem inkább vmilyen hordozókendőre fogok beruházi,ami jobban eloszlatja a baba súlyát.
2009. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Cibex Igo kengurut vettem, mert ebbe vizszintesen is fektethető a baba, így újszülött kortól is használható.
2009. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!