Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A napokban kivittetek babatoka...

A napokban kivittetek babatokat setalni?

Figyelt kérdés
mi 2 nap uta tegnap voltunk 20percet, de nagyon fujt a szel. Ma sem voltunk csak 15percet, mert feltem elered az eso, bar meg most sem esik, csak be van borulva.
2011. ápr. 15. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi már lassan 1 hete nem tudunk kimenni, olyan borzasztó szél van, megállás nélkül. Talán tegnapelőtt volt 15 perc, amikor kiraktam babakocsiba, addig kiteregettem, de tele lett a pelus, így bejöttünk.

Ma már úgy tűnt, mehetünk, de mire felébredtek a gyerekek (a szomszédokkal mentünk volna), eleredt az eső. :(

4 hetes a pici fiam.

2011. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi voltunk!

Ma is voltunk már (most is kint alszik a teraszon), meg tegnap este is voltunk triciklizni is. De itt nem volt akkora veszett nagy szél, hogy ne merjünk kimozdulni.

2011. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is meg akartam kérdezni :-)

nem vittük sétálni már több napja kizárólag a szél miatt, viszont az autóshordóban tegnap kimozdultunk vásárolni, ami minden oldalról be volt takarva (6 hetes még csak a kisfiam)

2011. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kénytelen vagyok. ma még nem voltunk kint, most majszolja az uzsit utána megyünk homokozni, nem bír itthon ülni, már délelőtt is minden baja volt csak menjünk már ki :D
2011. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, lemaradt, hogy 16 hónapos
2011. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minden nap voltunk kint. nagy batár kocsink van, védi a széltől, s mivel téliesíthető így nem éri a nagy szél őt. ma is voltunk kint 3/4 órát.
2011. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn voltunk utoljára. Tegnap nem volt ekkora szél, de szakadt az eső, így a teraszon voltunk 1 órát. De már jó lenne kimenni...
2011. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21 és 2hónapos gyerkőcökkel ma nem megyek ki, de a héten folyton úton voltunk.

Szél nincs, de van 10000rem rá, hogy ha csak az udvarig elindulunk szrrá is ázunk, olyan az ég. Arra vár, hogy kimenjünk(baromi fáradt és nyűgös vagyok ráadásul) Ettől a szr időtől jó ha 3órát aludtunk éjje:(((

2011. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!