Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jan 20 a körül született...

Jan 20 a körül született babátokat kivittétek már levegőzni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
persze
2011. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vidd még ki, elég neki ha szellőztetsz.. 4 hét után már kiviheted. LEgalábbis én így tettem.
2011. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát most már el kéne kezdeni, úgyis szép idő van. Jól öltöztesd fel, és fokozatosan csináld. Először negyed órát, aztán felet, stb. Vagy ha hideg van szobában rányitod az ablakot, felöltöztetve persze.
2011. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém tavaly jan. 19-én született. Ha emlékszel hó volt akkor meg minusz 20 éjszaka. 2 hét után akkor is kivittem, jót tett neki semmi baja nem lett. Napközben minusz 5-8fok volt. A szellőztetést meg úgy kell csinálni, hogy rányitod az ablakot 20 percre. Persze előtte beöltözteted mintha kivinnéd. Elaltatod és berakod az ágyába, majd az ablakot jól kinyitod. Ezt napi 2x nyugodtan megteheted.
2011. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem egy decemberi hideg napon született a kisfiam 2008-ban. Karácsonyra mehettünk haza, olyan 3 hetes volt mikor már jó fél-órákat sétáltam vele, pedig nem volt meleg. semmi baja nem lett. A tesót októberre várom, nem is tudnám megtenni, hogy a nagyot hetekre bezárjam a házba, a kicsi is hamar jó nagyokat fog sétálni.
2011. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most jan 24-én született,már negyedik napja kiviszem 20-30 percre sétálni,de terítek 1 vékony textilpelust a kocsira,hogy a hideg levegő ne menjen közvetlenül rá. 22 hónapos a lányom,ő nagyon igényli a levegőt,ezért muszáj.
2011. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Voltunk lenn,mert 3 napja már szokattam először 5 aztán 15 percre már voltunk az erkélyen,de ma már lementünk!nekem is van egy 3 éves fiam,és neki is nagyon kell már a levegő,csak nem voltam benne biztos hogy lemerjem-e vinni a picit a huzatos házak közé!Köszi mindenkinek!
2011. febr. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!