Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten, hol tudok bébiőrt...

Budapesten, hol tudok bébiőrt kölcsönözni?

Figyelt kérdés

Tudtok valami jó helyet, ahol tapasztalatotok is volt?

KB 1-2 hónapra kellene csak, amig vidéken leszünk, ezért nem akarok újat venni!!!


2011. ápr. 16. 02:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell a bébiőr? Régen sem használt senki ilyesmit,és nem lett semmi baja a babáknak! Gondolom,nem hagyod órákra egyedül a szobában,hanem a közelében maradsz.
2011. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet, de minek írsz ide, ha nem a kérdésre válaszolsz?

Szerintem, maradjon az én magánügyem, hogy miért akarnék bébiőrt, ok!?!!!

2011. ápr. 16. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


az elefáni bababoltban ha jól tudom lehet, több is van belőle a városban, ha beírod a google-be megtalálod.

De csak egy tipp, érdemes megnézni használtan, mert én 3000 Ft ért vettem egyet, tökéletesen működik, kölcsönzésnél meg kaució és havi x ezer ft, tuti több mintha veszel egy használtat.

2011. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

12:33-nak!!


Milyen tipusú a bébiőröd??


Egyébként köszi a tippet!!!

2011. ápr. 16. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez a neve: Baby veille, én nem ismertem ezt a típust, neten vettem, de nagyon jó.

Minden jót!

2011. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!!!:)
2011. ápr. 18. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Péterfy kórházban is lehet, ki van írva az uh váróban! És azt hiszem a védőnői szolgálatot is érdemes megkérdezni mert van hogy ott is adnak ki kölcsönzésre.
2011. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ez? Vagy nézted már? [link]
2011. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!