Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsóbb vidéken menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsóbb vidéken menyasszonyi ruhát kölcsönözni, mint Budapesten?

Figyelt kérdés
szalagavatóra kellene, ha sokat tudok rajta spórolni, inkább leutazok
2011. szept. 15. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szija!Én elég messze lakok Pesttől, Zala megyében egy kis városban. itt a kölcsönzési díj 50ezertől kezdődik a legdrágább pedig 140ezer forint!Ezek mind márkás ruhák La sposa maggie soretto, mori lee stb. nemtudom h ez olcsóbbnak számít e mint a pesti!
2011. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

menyasszonyi ruha szalagavatóra? az milyen?

amúgy szerintem minden olcsóbb vidéken. kérdés h annyival-e, hogy megérje leutaznod

2011. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy pontosan milyen szalonokban járt a lányom, de átlagban kb. 70ezer ft volt egy ruha. A szüleim szegediek, a környéken megnézhetném, ha érdemes.
2011. szept. 15. 18:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Az Ő iskolájukban ebben szokás keringőzni.
2011. szept. 15. 18:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves anyuka, jó tanács:


Sok szalnban külön van választva a keringő ruha és a menyasszonyi ruha, de sokszor átvgáják a kis 18 éves fiatalokat, és rábeszélik őket a 60 ezres Maggie Sottero darabokra, amik még egy menyasszonynak is bőven csicsásak (a szó jó értelmében)


Az én sulimban is keringő volt de nem menyasszonyi, hanem keringőruhában. Nem ugyanaz, csak a mai fiatalok szeretik egymát túllicitálni, ezért divattá lett IGAZI menyasszonyi ruhát kölcsönözni, de lehet kivenni keringőruhát is.


Különbség: menyasszonyi sokkal díszesebb, csicsásabb, drágább, keringős meg egyszerűbb, nincs annyi csipke meg flitter, és 10-15 ezer a legjobb szalonokban. Tudom, mert húgomnak az Ásó Kapa Nagyharang szalonban kölcsönöztük (Bp., belváros) Ez egy neves szalon, a menyasszonyi ruhák 80 ezernél kezdődnek, de a tesóm keringőruhája 8 ezer forint volt....ne hagyd magad átverni, és kikölcsönözni egy 60 ezres La Sposa ruhát, mert sok mai tini ezzel akar felvágni és kismenyasszonynak öltözni (most nem a lányodra célzok, hanem esetleg kedves osztálytársaira akik versengeni akarnak. Tudom, mert nálunk is volt aki túlzásba esett....a szülőnek kell ilyenkor észnél lennie, és nem vagyonos kismenyasszonynak öltöztetni a lányát, és elhinni minent amit mondanak, hanem a szlonban KERINGŐre való ruhát kérni. Lesz. Csak negyedannyiért mint a menyasszonyi)


26/N

2011. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak meg ennyk a kínálatát:


[link]


(mondjuk ez Gyál, de ez csak egy példa volt, és az ÖSSZES szalonnak amit megnéztem itt hirtelen az elmúlt 10 percben, külön volt a keringő ruha kategóriája, 15 ezer fotin körüli árakon.............)

2011. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy pesti, 8 ezer forintért a szalagavatós ruhák, pedig ez nagyon neves pesti szalon:


[link]


(csak meg kell nézni, külön vannak a szalagavatós meg a menyasszonyi ruhák....szóval ha lányod csak 70 ezerért talált szalagavatósat, jól át akarták verni, vagy ő akar flancolni és valódi menyasszonyi ruhát szalagavatós helyett)

2011. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt is, szintén Budapest.

2011. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csoportosan kölcsönöztünk vidéken, gyönyörű ruhákat, méretre alakítással 2000Ft/db-ért:D Nem, nem 20.000, 2.000:D
2011. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcot tudom,még a város közepén se drágább 50ezernél,de az már felkapott hely


olcsóbb helyeken meg 10 ezer körül,és csodaszépek

2011. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!