Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5honapos babaának ajándék?

1,5honapos babaának ajándék?

Figyelt kérdés
mi lehet neki venni tipek
2011. ápr. 16. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk mindenki azt mondja hogy játékot nem hoz metrt annyi van. így a gyereknek alig van játéka, de van ezer ruhája, mert azt kaptunk használtan is.

Kérdezd meg az anyukát hogy játék vagy ruha?

Ha ruha akkor 62-68 méret, ha ja´ték akkor csögök zörgök. még másfél hónap és imádni fogja.


2 hósan már megtudta fogni az olyat ami bele fért a tenyerébe, de 4 hósan már mindent megtudott fogni.

2011. ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játék vagy ruha.

De az a legjobb ha megkérdezed a szülőket melyiknek örülnének jobban, bár minket senki nem kérdezett, van aki játékot, van aki ruhát, de van aki pénzt hozott, de többségében ruhákat kapott.


Ruha: 62-68-as ruhákat vehetsz neki, mondjuk nyári ruhát/kat.

Játék: ami csörög-zörög, de akár leporellót, puha könyvet is vetetsz neki, mert nemsokára érdekelni fogja.

2011. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 melcsiboszi ***** válasza:
Az én kisfiam egyhónapos, de aki eddig vendég jött, vagy pelenkát hozott, vagy popsitörlőkendőt, én ennek örültem a legjobban, mert ezek mindenképpen kellenek, mellélőni nem lehet velük.
2011. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy volt, hogy ha megkérdezték, mire van szükség, én pelenkát vagy popsitörlőt kértem. Az mindig kell.
2011. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!