Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányadik terhességi hétre...

Hányadik terhességi hétre készültetek el a gyerekszobával?

Figyelt kérdés
én nem vagyok babonás,de nem szerettem volna túl korán elkészülni vele...,de mostmár a jövőhéten 37 hetes leszek,ezért nem merem tovább húzni a dolgot,és csak kiváncsi lennék,hogy ki mikor vágott bele a babaszoba rendezésébe?
2011. ápr. 16. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A 36. hétre minden kész volt, a 37. héten már mostam a ruhákat, majd vasaltam:)
2011. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A helyedben nagyon igyekeznék, mert bármikor szülhetsz. Ez nem ilyesztgetés, de én 37+5hetes voltam , amikor a kislányom született. Ezért nagyon örültem, h előrelátó voltam és a 32.hétre már minden kész volt, babaszoba és kisruhák is , csak a lakót kellett várni.

Amúgy se lett volna már nagyon kedvem és erőm már ezután még pakolászni, vasalgatni.

2011. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
márciusban kezdtük el a babaszobát(festés, dekorálás, mindent apa és én csináltunk. májusban született meg a kisfiunk.
2011. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom,hogy már nem kéne húzni tovább ezért holnap megcsináljuk. Az első babámat 2,5 éve egy héttel túlhordtam,ezért nem is kapkodtam eddig,-persze ettől függetlenül még szülhetek előbb is.
2011. ápr. 16. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
32.hétre kész volt a babaszoba,34.hétre ki volt mosva,vasalva minden,36.hétre kórházi bőrönbe be volt csomagolva minden indulásra készen!Én mindíg arra gondoltam,hogy tényleg jöhet jóval előbb a fiam és ha valami még nincs kész nem voltam benne biztos,hogy Apa mindent megtudott volna oldani egyedül!
2011. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30-dik hétre jo tudom én korán elintéztem ,engem megnyugtatott amikor benéztem és rendbe volt minden mindenki maga tudja
2011. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy látom,csak én álltam neki ilyen későn..!
2011. ápr. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!