Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közeledik az 1. szülinap....

Közeledik az 1. szülinap. Nagyon izgatott vagyok! Ti hogyan készültök/készültetek?

Figyelt kérdés
Kislányom elsején lesz 1 éves, nagyon várom már. Babazsúrt tervezek, készítem a krepp papír díszítést, tervezem a tortát, megírtam a meghívókat. :) Arról meg már nem is beszélek, hogy jééézusom, pedig még csak most született.... :) Nálatok hogyan zajlik/zajlott az 1. szülinap? :)
2011. márc. 6. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nemcsináltam nagy felhajtást mert még most ő úgysem értette volna mi miért van.Attól függetlenül én is nagy izgalommal vártam a bizonyos napot!Rendeltünk neki cica formájú tortát mert az volt a kedvenc akkor!Hármasban ünnepeltünk apával,csináltunk sok képet,és elvittük műtermi fotózásra amik nagyon jól sikerültek,és úgy gondoltam minden születésnaján elvisszük.Eljöttek még a nagyszülők is felköszönteni!Gyerekzsúrt szerintem csak ovodás kora környékén fogunk tartani,de még az sem biztos!
2011. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!