Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos babádat még etetősz...

20 hónapos babádat még etetőszékben eteted? Esetleg normál széken már meg tud ülni, nem esik le?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz 20 hós, amikor megyünk nyaralni. Szerintetek érdemes neki akkorra venni textil (mobil) etetőszéket, vagy meg tud ülni egyedül is?
2011. ápr. 16. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

hol ott hol ott.

mivel egy másik kisgyerekem és ő még etetőben eszik, a nagyot i abba ültetem.

nem esik le, de kétségtelenül nehezebben eszik, fészkelődik, és hamarabb abbahagyja az evést. nyilván, ő nem ár, sürgősen játszani kell és el is tud menni.

szerintem jó ötlet a textil ülőke én is tervezem, hogy veszek

2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most 14 hónapos a kislányom, hol itt, hol ott eszik, mert csak otthon van etetőszékünk, ha a nagyszülőkhöz vagy vendégségbe megyünk ott vagy egy széken, vagy az ölünkben eszik.
2011. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor már rég nem evett etetőszékbe,az autós ülésmagasítót tettem oda neki az asztalhoz annál eszik nagyon kényelmesen,és azt lehet vinni bárhová.
2011. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én 15 hós, simán eszik székről is. Persze az asztalt nem éri fel, de van ilyen kisszékünk, és vele szemben leülünk és úgy etetjeük.
2011. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendes asztalnál eszik a 20hós babám,nem esik le.
2011. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

25 hónapos, etetőszékben eszik itthon és anyósoméknál

de tavaly nyár végén majdnem 1,5 éves volt, a kempingben az összecsukható szék+asztalnál evett, szóval egy nyaralás miatt felesleges venni mobil etetőszéket

2011. ápr. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!