Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is szokott estére ideges,...

Más is szokott estére ideges, nyűgös lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy valamikor nappal, de inkább este úgy érzem hogy minden idegesít, semmi nem jó, és legszívesebben elbújnék a világ elől. Sokszor olyan jó lenne 1 teljes napot kikapcsolódni egyedül. De ne értsetek félre, a picivel végtelen türelmes vagyok, bár hiperaktív 9 hónapos baba, de hozzá mindig szépen szólok, még ha a pelenkázás 5 percig is tart mert izeg-mozog, hanem inkább mással vagyok vitatkozós. Bár akkor sem viszem túlzásba, mert nem vagyok veszekedős. Csak este már minden idegesít.
2011. ápr. 16. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert addigra fáradsz el teljesen.A fáradságtól ingerlékenyebb leszel, szerintem ennyi a magyarázat.

Szedhetsz magneB6-ot, azt hiszem ez erre is jó.

Nekem 7 hós a kisfiam, és az a vágyam, hogyha este becsukom a szemem, csak reggel nyissam ki először.Gondolom érted....

2011. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt én is szeretném, mert 2 óránként kel mert várjuk az első fogacsát
2011. ápr. 16. 23:06
 3/9 A kérdező kommentje:
és mindig sírva kel, de szerencsére 510 percen belül alszik
2011. ápr. 16. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor hullámzó a kedvem, a végletek tombolnak bennem;)

Vannak napok, amikor semmi nem tud idegesíteni, nagyon jó minden, tele vagyok jókedvvel, energiával. Aztán egy óra múlva mindent sötéten látok, egy ideig:)

3 gyerekem van. Tök jó lenne pár nap pihenés...

2011. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 11hós és az elejétől fogva hiperaktív, nekem nagyon korán kezdet kúszni, mászni, felülni, felállni,most pedig egyedül próbálkozik menni, van már 9 foga, 5 hónaposan már 5 volt, de én az elejétől még egy éjszakát sem tudtam végigaludni. 7 hónapos koráig üvöltőt ha a babakocsiba raktam, mindig olyan helyen sétáltam vele,ahol nem jártak emberek. Ma 5.45-kor ébredt, innen indul a nap, és nappal csak 1x alszik 1 órát, éjszaka valamikor 4x is felkel szopizni, járókába nem marad, etetőszékből kimászik, úgy hogy ott vagyok mellette,és egész nap csak megyek utána. Ja és segítség nuku, szüleim mesze laknak, férjem éjfélig dolgozik, fürdetésről, és a pelenkázásról már nem is beszélek. Én nappalra csak belebújós pelenkát használok, mert esélyem sincs a másikat ráadni. De ha nincs a közelembe 5 percig már hiányzik, persze jó lenne átaludni az éjszakát, de majd annak is eljön az ideje!
2011. ápr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. Néha besokkol az ember lánya. Én javaslom a citromfű teát ha szeretsz teazni, ill a DM be lehet kapni mandala teát, a lila dobozos a nyugtató hatású, és az íze is kellemes.
2011. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. nálam is az van, hogy inkább más idegesít (főleg este) nem a gyerek.
2011. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, én is nyűgösebbnek érzem magam, 1 éves a kisfiam, és tényleg jó lenne egy szabadnap. vagy csak egy szabad délután.
2011. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7.21-es hozzászólónak, mintha a kisfiamról olvasnék.Hogy tudsz mindent megcsinálni mellette?
2011. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!