Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyereket fürdés után...

1,5 éves gyereket fürdés után bekell még kenni testápolóval? Az esti rutin miatt beszokom kenni, maszirozni, de sokan azt mondták, hogy ilyenkor már nem kell öt kenegetni. De mért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát de miért ne lehetne? :) Szerintem semmi gond nincs ezzel, kend, ha Nektek így jó, ártani nem ártasz vele. Az, hogy más nem szokta, és ezért mondja, az csak egy dolog, ne is foglalkozz vele. Szerintem ő sem tudja megmondani, hogy miért ne kenhetnéd.
2011. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább megfordítanám a kérdést. Miért kened a babádat?

Beteg a bőre vagy mi az oka?

Az egészséges bőrt nem kell kenni mert csak hozzászokik a mindenféle testápólókhoz és később nem tud saját magától regenerálódni.

2011. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is kentem a babám egézen addig, míg el nem kezdtük használni az olívaolajos szappant.Azóta feleslegesnek tartom, mert nagyon szép a bőre.

Ha jónak látod, akkor persze, hogy kenegesd neki!Egy kis masszázs bizti jólesik alvás előtt:D

2011. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem beteg a böre,nagyon is szép neki.hát ez az esti fürcsihez tartozik,kisebb korába kenni kellett.ilyenkor már nem kell?magamnak is kenem mindennap testápolóval
2011. aug. 11. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

attól is függ mivel kened

a hagyományos testápolók is tele vannak minden sz@rral, pl ásványi olaj származékkal, ami sajnos nem jó

viszont a bőrnek jó a hidratálás, a DM-ben lehet kapni Alverde testápolót, csak természetes anyagokból van, és ezt nagyon ajánlom 1000 Ft körül van az ára

2011. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem kentem semmit a 2 évesem bőrére, akármi is, akkor sem természetes anyagok ezek. Bennem is úgy merül fel a kérdés, hogy minek kenni ha nincs baja? Gyönyörű bőre van így is. Na persze én magamat sem kenem.
2011. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem 5 hós a babám, én a mai napig minden fürcsi után testápolózom a gyógyszertári kikeverttel. Nagyon jó és hidratálja a bőrét szerintem és ő is felfrissül tőle. Szerintem nyugodtan kenheted, baja nem lesz tőle, a bőrnek mindig kell a hidratálás pont azért, hogy a fürdetőktől ne száradjon ki a bőre.
2012. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor kenem a fiamat testápolóval, ha száraz a bőre. Neogranormon habfürdőt és testápolót használok, amik tökéletesen beváltak.
2012. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!