Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tilos a mikrohullámú sütőt...

Tilos a mikrohullámú sütőt használni?

Figyelt kérdés
Van pár étel a babámnak a fagyasztóba, főleg előre lepártol csirkemellfilé. Persze rendszeresen elfelejtem időben kivenni, így ebéd előtt megy a kapkodás, hogy olvasszam ki gyorsan. Már megfordult a fejemben, hogy egyszerűbb lenne berakni a mikróba pár percre és már turmixolhatom is a krumplijával vagy mással. Árthat a babának a mikrózott étel?
2011. ápr. 17. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem műanyag edényben mikrózod, akkor nem árt.
2011. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem árt. Műanyag edényben sem..
2011. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Műanyag edényben ne is fagyassz le semmit, és ne is rakj műanyag edényben semmit a mikróba!!!
2011. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem műanyag edénybe fagyassza le, akkor mibe? A zacskó is műanyag?

Egyébként szerintem nem árt.

2011. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én mindég mikróba melegítettem, és műanyag edényben. Akkor mibe fagyasszunk, erre én is kíváncsi lennék?
2011. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas!Csak a túlmelegedés miatt és az nem egyenletes melegedés miatt szokták írni-mondani.
2011. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
én salátás kicsi tálakba fagyasztottam mindig, műanyagban tényleg nem ajánlatos, mikrózni meg pláne nem
2011. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
műanyagban mért nem lehet mikrózni?
2011. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem kb a 7. bekezdésben van, hogy miért nem ajánlatos műanyag edényben mikrózni.

[link]

2011. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OFF


Én üres bébiételes üvegekben fagyasztok, és abban is melegítem fel a mikróban. Nem is hallottam róla, hogy a műanyag ártana, de szerintem így praktikus. :)

2011. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!