Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy ne sírjon a...

Mit tegyek hogy ne sírjon a fodrásznál?

Figyelt kérdés
A héten viszem 13 hónapos kisfiamat fodrászhoz. Most megyünk először. Egyébként nem síros, hisztis, hanem nyugodt kisfiú. De szeretném elkerülni hogy esetleg sírjon. Ti hogy csináljátok ha fodrászhoz mentek?
2011. ápr. 18. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
én magam vágom a haját.először géppel vágtam,oda adtam a kezébe a gépet,had ismerkedjen vele,aztán nyírtam egy picit a hajába majd oda adtam a kis hajat,hogy ezt csinálja ez a gép,majd amíg a dobozával játszott addig elvágtam a haját.ma már ollóval is vágom neki,és nagyon édesen tartja,de sietni kell,mert hamar megunják aztán ott marad félig készen,és visszaülni már tényleg nagyon gáz.agy neki valamit a kezébe,ültesd az öledbe,és nézzétek hogyan hullik a haja.próbáld játszósra venni és próbálj természetesen viselkedni,tehát ne érezze hogy valami nagy dolog történik most,ez lesz és kész.sok sikert.
2011. ápr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te vágd neki, géppel letolod és kész. Tőled nem fél, és olcsóbb is:)
2011. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Orchidea001 ***** válasza:

Mond el neki hova mentek!keszitsd fel !

És ha ott vagytok, ne fogd le és ne mond neki, hogy nemfog fájni!

Ha így teszel nem lesz gond! Egy fodrasz anyuka:)

2011. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!