Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor jön el egy gyerek...

Mikor jön el egy gyerek életében egy olyan nap, hogy semmiért se sírjon?

Figyelt kérdés
:)
2011. júl. 4. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
soha - még felnőttként is sír az ember, aki nem, az kőszívű
2011. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó, de nem mindennap sírunk. Csak én úgy gondoltam, hogy biztos meg fogom jegyezni, hogy melyik nap volt az első, hogy nem sírt semmiért. De mivel első baba, nem tudom mikor lesz ilyen. Ovis korra gondoltam, vagy lehet már iskolás lesz?

Nem azért kérdem, mert zavar hogy sír.

2011. júl. 4. 16:19
 3/12 anonim ***** válasza:
:) ez aranyos kérdés, ahogy olvastam, megjelent a lelki szemeim előtt egy kikészült anyuka :)) Hát gyereke válogatja, van, amelyik baba nem sírós, ők aztán napokig is kibírják hangolás nélkül... de néha náluk is betelik a pohár, és akkor... :D
2011. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 honapos volt amikor nem sirt eloszor egy egesz allo napig. :) Forma 1 versenyen voltunk vele a ferjemmel es imadta a kocsik hangjat. Reggel koran indultunk igy meg szinte aludt amikor a hordozoba raktuk. Az utat vegig aludta. :) Mikor megerkeztunk erdekes volt neki a hotel szoba, nezelodott mosolygott nem volt gond. Aztan utrakeltunk a babakocsival tologattuk, megalltunk enni, o is kapott kajat es bealudt. Aludt vagy 2 orat amig tologattuk es valahogy elringatta ot a kocsik monoton zaja. Ha felbredt imadta nezni a versenyautokat. Ugy mosolygott, hogy csak na. Delutan ismet kaja, babakocsizas, letettuk egy pledre, a baratok korulrajongtak, gagyogtak neki, jol erezte magat, nem volt semmi gond. Este 7 fele a szokasos vacsora, egy kis babakocsizas vissza a hotelhez es mar edesen aludt is annyira kifaradt. Reggelig meg sem mukkant. :)
2011. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az én fiam is egy kikészitö:) egész nap nyafog pedig már 11,5 honapos. apja elment egyszer 2 napra, na mondom, tök jo , egész nap nyafog meg ordit majd és nincs ki kivegye 2 percre a kezemböl, erre pont az nap egy szava nem volt,
2011. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 4 hónapos volt a babám,mikor először nem sírt semmiért.Nagyon boldog voltam,mert nem egyszerű eset a fiatalúr:)
2011. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4 hónapos? Az elég korai volt :)))

Az enyém is ma 4 hós. De nem hiszem hogy hamarosan jön el az a nap, hogy ne sírjon. Annyira nem sírós baba, de sokat kell szórakoztatni, főleg délután. Tényleg nem azért kérdeztem, mert már annyira ki vagyok készülve :))

2011. júl. 4. 17:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, 4 hónaposan az enyém is szinte alig sírt, ha nem éhes, tiszta a pelus, és el van szórakoztatva mi más baja lehet? Egészen 1 éves koráig alig lehetett hallani a hangját, na de utána.... És 2 évesen ha bármit a kedvére akarok tenni akkor is csak vinnyog.
2011. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár az enyémek már nagyok 8-5 évesek de majdnem minden nap bög a kicsi:D Mindig összekapnak:D Kis jelentéktelen dolgokon.kitartás
2011. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én kislányom 2,5 éves, és elég nehéz baba volt kicsinek, lassan javult a helyzet. nem is tudom....talán 2 éves kora körül, valamivel előtte. amikor már nem jött foga,é s aznap épp "jó" kedve volt, és még baleset se érte. akkor talán. de a mai napig sír szinte naponta valamiért sztem, bár ennek már egy része hiszti. viszont amikor elesik, megüti magát stb, akkor ha épp olyanja van, akkor semmi baja, ha meg másmilyenje, kkor jön a sírás. ma pl, valahogy úgy sikerült leszállnia az etetőszékéből, hogy leesett a földre, elég nagyot csattant, de meg se mukkant. más alkalommal ez nagy bömbit vált ki....szóval már jobba a helyzet, de még korántsem sírásmentes. amikor meg kisebb volt...fú, néha egész nap ment a műsor, főleg amikor fogzott, meg szeparált volt.
2011. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!