Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós a babája, mit...

Akinek hasfájós a babája, mit csinál, hogy ne sírjon? Haa modjuk már semmi sem használ?

Figyelt kérdés
Tényleg van olyan akineg egész nap sír a babája, majdnem egyhuzamban? Hogy bírja? És a szomszédok?
2011. aug. 21. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy sétáltam vele,és akkor aludt,vagy ringattam,vagy cicin volt.Ebből állt az életünk 4 hónapig.
2011. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Simi-simi. Szemből, óramutató járásával megegyezően.
2011. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz!A fitness labda.Erre úgy jöttem rá hogy sétáltam vele a lakásban és a másik szobában ott volt a labda.Én meg mivel fáradt voltam már ráhuppantam,na abban a pillanatban elhallgatott a kislányom.(persze rugózni kell vele)Valószínűleg emlékeztette a pocakban töltött mozgásokra.Az Infacol nevű szuszpenziót is kapta,nálunk a kettő együtt volt hatásos.Szerencsére elég hamar rájöttünk,így nem volt nagy gond.A labdázást viszont úgy meg szokta,hogy a mai napig (lassan 5 hónapos)ha nyűgös úgy alszik csak el a azon ringatom.Egy próbát megér!!!Kitartás!
2011. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nálam a friss levegő, Kalapács Józsi hangja na meg persze a cici, ami megnyugtatja!!!!!
2011. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hmmm...Kalapács Józsi.Ez nekem miért nem jutott eszembe!?!Még én is lazultam volna a ringatás közben...:)De hál istennek nálunk már elmúlt a "hasfájós korszak":)
2011. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 6 hónapig üvöltött órákon keresztül.

Az első 2-3 hónapban napi tízenórákat, alvás nélkül. Utána már csak 4-5 órákat, 6 hónaposan már csak délután sírt-ordított 2-3 órát.

Kegyetlen 6 hónap volt, mert semmi, de semmi nem használt a sírás-hasfájás ellen. Hiába ringattuk, hiába sétáltunk vele, a különféle cseppek, praktikák sem váltak be. Semmi, de semmi. Csak az idő múlása.

A szomszédainknak szerencséjük volt, mert épp akkor nem voltak! Pedig társasházban élünk, de pont akkor nem volt se mellettünk, se alattunk lakó...bizonyára nem bírták volna, ha itt laktak volna, és gondolom elküldtek volna minket melegebb éghajlatra. DE nem tudtunk mit csinálni a lányommal! Hihetetlen sokat sírt, ordított, sikított, én pedig azt hittem előbb-utóbb feladják az idegeim. Nagyon kivoltam a tehetetlenség miatt és piszkosul sajnáltam őt. Többször voltunk dokinál is vele, de semmi baja nem volt szerencsére, csak hát az a fránya hasfájás...

Ez egy igen kellemetlen állapot volt, de hogy mondjak pozitívat is: 6 hónaposan 180 fokos fordulatot vett a lányom és azóta egy mosolygombóc, nevet egész nap, huncutkodik és imádja a világot. Azt hiszem, hogy ő az első 6 hónap alatt kiordította magát egy életre. :)

De azért ez nagyon nehéz fél év volt.

Nem tudok tanácsot adni, csak együttérezni veled és kívánok neked sok türelmet és kitartást.

2011. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kocsikázás. Hordozóba be, amikor apa hazaért, kocsiban elaludt. :)
2011. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a szerek nem használtak. A lábát emelgettem, meg az alvópárduc póz, volt még jó, akkor vissza is tudott aludni, aztán szép lassan lefeküdtem vele és mellkasomon aludt, vagy a páromon. Mondjuk nálunk nem volt vészes, órákig sosem sírt. Még a hajszárítózás mondják jónak, a meleg is jót tesz a pocaknak (persze módjával) és a zúgás is. Szerintem a szomszédokkal nem kell foglalkozni, mivel egy hasfájós picivel nem lehet mit kezdeni, ha sír, akkor sír.
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tejet és a tejtermékeket, meg a szóját tartalmazó ételeket iktasd ki az étrendedből, ez is sokat segíthet, mert ezeket nagyon nehezen tudják megemészteni és akkor még jobban fáj a poci.
2011. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem vészesen hasfájós, viszont semmi nem segít (infacol, édeskömény tea, borostyánlánc, cseresznyemag párna, porszívó, járkálás, hintázás a pihenőszékben, cumi...) csak a cici... De az a 30-40 perc is borzasztó amíg végigpróbálok mindent
2011. aug. 22. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!