Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hordozókendőt ajánlanátok?

Melyik hordozókendőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Láttam a Nandut, nagyon szimpatikus, de olcsóbb, mint pl. a Didymos. Ez a minőségben is meglátszik? 2 hónapos babámnak szeretnék venni egyet, hogy hordozhassam.
2011. ápr. 18. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg fajta hordozókendőt lehet venni. A Didymos kétségtelenül az egyik legjobb, biopamut alapanyagból készült kendő, a Nandu alapja nem bio, és ha jól tudom a szövése is más. Vannak a Nandunak is rajongói, de sokan nem szeretik, kényelmetlennek tartják. Én azt javaslom, hogy ha biztosra akarsz menni, keress fel egy olyan helyet, ahol kipróbálhatod a különböző anyagú-vastagságú kendőket, mert ez tényleg nem mindegy. Egyébként a Didymosnak is van többféle anyagú kendője. Ha Pesten laksz, akkor a www.hordozo.hu -t ajánlanám, vagy valamelyik hordozós klubbot, ha vidéken, akkor inkább egy hordozós klubba mennék a helyedben. Ezeket megtalálod a www.mamami.hu/forum oldalon, vagy ha írsz privit szívesen segítek.
2011. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Nandut használtam, mindkét gyerekemet "kihordozta" :) Semmi baja, most adtam oda a 33 hetes terhes barátnőmnek.


Ha a gyerkőcöt nem öltözteted tetőtől-talpig biopamut rucikba, akkor nem értem, miért kellene annak lenni a kendőnek... Csak hogy többe kerüljön...?

2011. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nandu kendőm van, semmi problémám nincs vele. Én ajándékba kaptam, de én lehet inkább mei tai-t vennék , vagy olyan kendőt ami rugalmas anyagból van.
2011. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Nandu kendőm van, én szeretem, már újszülött korától hordozom benne a most 6 hónapos babámat.

Nekem az is szempont volt, hogy ez olcsó is és az R-Mednél rendeltem, ahol még DVD-t is adtak mellé, amin megtanítják a legegyszerűbb kötési módokat.

2011. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk mei tai-unk volt, van. Nekem bejött. Valahogy nem bízok a csatosokban, amit én megkötök az úgy jó!
2011. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem akkor jó lesz nekünk is a Nandu. Egy barátnőm szerint durva az anyaga, másik szerint túl vastag, de sok oldalt megnéztem és a többség elégedett vele.
2011. ápr. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!