Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónaposom 6 kor kel ezért...

19 hónaposom 6 kor kel ezért már 11 -kor ebédel és utána alszik, nálatok? Ilyenkor mi a tízórai?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én 19 hónaposom mostanában (vagyis az utóbbi 2 napban) 9kor kel, előtte 8kor kelt.

Ébredéskor megiszik 2,5 dl kakaót, tejes kávét.

Utána már csak délben eszik, hiába próbálkozom rendes reggelivel, vagy tízóraival, nem fogad el semmit.

Néha kivételes alkalmakkor esetleg egy fél körte, vagy egy fél tejszelet, de nagyon ritkán.

2011. ápr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19 hónapos a fiam,és nagyon régóta 11,15-kor ebédel és déltől alszik.Én ezt nem érzem rossznak.Tízórai nincs nálunk,mert ő 7-8 között kel,és akkor reggelizik,így ha kapna tízkor,akkor nem ebédelne
2011. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

18 hónapos, általában fél 7kor kel. Van, hogy fél 10 kor már enni kér, van, hogy csak 11-kor. Általában joghurtot eszik, neki az a kaja :D Egyszerűen egész nap csak joghurtot enne :D Persze általában csak egyszer kap, + hozzá valamit (keksz, piskóta, gabonapehely). Főtt kaja általában felkelés után van, meg este, mert én vacsira szoktam főzni, mire a férjem is hazaér. Ha van előző napról pl. leves, akkor azt eszik 11 körül.


Ma joghurt + babapiskóta volt, most alszik, aztán borsóleves lesz a menü :) Du. meg csinálom a rakott krumplit.

2011. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 hónapos a fiam, és 6-kor, fél7-kor kukorékol. Mire kikászálódok az ágyból és megcsinálom neki a tápszert (spec. tápszer + zabtej), addigra már 7-7:15. Együtt megisszuk, ő a "tejét", mi a párommal a kávét. 8-kor elintegetjük a párom, utána kezdünk neki a reggeli rutinnak. Mire eljutok a reggelihez, általában 9 óra. Így ha olyan reggeli van itthon, amiből ő is ehet (saját kenyér, vizes kifli, csirkemellsonka, stb) akkor együtt eszünk. Ha nem olyan, akkor ő gyümölcsmixet kap gabonával, vagy banánturmixot gabonával, vagy müzlit, vagy ilyesmit.

És mióta elkezdtünk játszózni, és jó idő van, 12-ig húzzuk az időt, akkor van ebéd. Ha nem eszik, csak pár falatot a reggeliből, akkor max egy banánnal, vagy almával megkínálom fél11 körül. 12 körül ebéd, és utána alvás.

Ha nálatok 11-kor van ebéd, nem szükséges tízórai.

A bölcsődékben egyébként a tízórai általában gyümölcslé 10 óra körül, de ott 8 körül van reggeli.

2011. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az elsőtől kérdezném, hogy: "tejes kávét??"

Egyébként nálunk nem igazán van tízórai, vagyis inkább úgy mondom összemosódik a reggelivel. 8-9 körül ébred, még szopizik és délelőtt eszik vagy gyümölcsös, vagy köles golyót és délben ebéd van, mert utána már alszik. Próbálkozok joghurttal is, de azt nem szereti.

2011. ápr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14,5 honapos a kisfiam. 8 fele reggelizik, 11.15kor ebedelunk, es emiatt nincs tizorai nalunk sem. Kesobb nem tudom ebedeltetni, mert 12re menni kell a tesoert az oviban, utana meg loholunk haza aludni.
2011. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, 13:59nek.

Igen, tejes kávé, tej+Maci kávé. :D

2011. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6 körül issza meg a tejet és 11 -ig alig akar enni valamit ! Nem sok az 5 óra 2 dl tejjel ?
2011. ápr. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!