Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron kicsi lányoknak szoknya...

Nyáron kicsi lányoknak szoknya alá lehet beszerezni szerintetek olyan bugyi félét, de mégsem bugyit, amit ráadok a pelusára?

Figyelt kérdés
Mikor tavaly megszületett 2 hósan ruhácska alá találtam ilyen vászon "bugyit", aminek gumis volt a dereka meg a combjánál volt még kigumizva. Nagyobb méretben nem láttam azóta.
2011. ápr. 18. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

aha pelenkavédő bugyi a neve.


turizni is lehet bababoltban is kapható varrni se túl bonyolult.

2011. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
2011. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom a bugyival mi baj van?? Én meg direkt olyat vettem tavaly Lányomnak, aminek a popóján jópofa minta volt, így ha kilátszott a szoknya/ruha alól, akkor sem volt igazán "bugyis". :-)

Ja, és kínaiban vettem, talán 100-150 volt darabja.

2011. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat kerestem 1 éves kislányomnak, de csak a pink chicken honlapján találtam 28 dollárért, úgyhogy elvittem egy varrónő ismerősömhöz az egyik kis bugyiját, amit már kinőtt, és ő megvarrta pár száz forintért. Lett egy csomó egyszínű, mintás, sőt olyan is amin hátul van három sorban kis fodor, nagy cukik lettek.
2011. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
barátnőm kislányának vannak olyan szoknyácskái amihez eleve hozzá van varva a bugyi része,én úgy tudom,hogy turizta őket!
2011. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végre tudom, hogy mi a neve - hála Nektek! :)

A bugyival sincs semmi bajom csak nem tudtam, hogy azt is "szabad"4 :-D

2011. ápr. 18. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyne szabadna!

én turiztam és jól jött !


1-2. v. voltam.

2011. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bogyo110 ***** válasza:
Szia!a tescoba vettem a múlt héten levolt akciózva 3 db 430ft-volt amugy meg szinte minden baba boltba lehet kapni !Fidreset fodrosat mintásat mi is vettünk jó párat!Sőt a turiba is láttam!
2011. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma így, hogy tudtam mit is keressek és hol (hála nektek) sikerült vennem egyet babás turkálóban! Köszönöm utolsónak! Megyünk tecsóba megnézem hátha lesz még! :)
2011. ápr. 19. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!