Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bugyi pelust fekve vagy...

A bugyi pelust fekve vagy állva adjátok fel a babátokra?

Figyelt kérdés
Kislányom 11hós múlt. Most kezdtem neki ilyen pelust venni, de nem jövök rá h hogy lenne könnyebb. Ti hogy csináljátok?
2011. jún. 12. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk mind a két verzió bejön. Próbáld ágyon (vagy pelenkázón), itt szépen meg fogja tanulni, hogy felemelje magát mikor ráhúzod a pelust.

Állva (így apa adja rá mindig) mintha kisnadrág lenne.

Próbálgasd mind a két verziót neked melyik a könnyebb.

Először kételyeim voltak a bugyipelussal, de egy ideje már csak ezt használjuk.

2011. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állva szoktam ráadni, levenni pedig úgy, hogy eltépem oldalt nekem így volt a legegyszerűbb.
2011. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

....:) Csak fennáll a veszély. Először be kell kukucskálni, utána letépni ha áll a pici.

Landolt már cumó az ágyunkon :(

2011. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állva vagy fekve. Mikor hogy sikerül. Mondjuk többnyire megyek a gyerek után és úgy húzom rá. Aztán benyulok és úgy kenem be. Akkor mindig kacagni kezd. Biztos csiklandik neki. Először a levételnél én is bekukucskálok, hogy elég csak lehúzni vagy le kell fektetni a gyereket és oldalt letépni.
2011. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is elkezdtük használmni 11 hos a kisfiam, nagyon szeretem, de hogy kenjem be? erre még nem jöttem rá:)
2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állva adom a lányomra, fekve nekem nem esik kézre. Levenni pedig úgy szoktam, hogy eltépem oldalt a perforálásnál.
2011. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a lábait beledugom, amíg fekszik, kb bokáig.

majd (ha már tulajdonképpen kint vannak a lábfejei) felállítom, és úgy húzom fel teljesen. de van. hogy még utána újra hanyatt fektetem, és úgy igazgatom meg.


én inkább csak akkor használok bugyipelust, ha kisruha van rajta, mert amúgy magától kikapcsolja a hagyományos pelust, és leveti....

2011. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állva. Örülök, ha addig fekszik, míg megtörlöm a fenekét.

Aztán már pattan is föl. Ezért váltottunk bugyipelusra.

De néha még ehhez is ketten kellünk, hogy ráadjuk. :)

Borzalmas a pelenkázás nálunk! :D

(16 hónapos kislány)

2011. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!