Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét hós baba nem baj, ha nem...

Hét hós baba nem baj, ha nem ül stabilan? Hónaljánál fogva tartom, mert még nem tudja megtartani magát.

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha a hónaljánál fogva tartod, akkor nem ül stabilan. Ha magától ülne fel mindenféle segítség nélkül és magától ülne stabilan, akkor nem lenne baj 7 hósan már :)
2009. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj ha még nem stabil.

Nekünk 8 hósan ült stabilan, addig billegett, fogni kellett.

Most már szépen egymaga csücsül, mint egy kis Buddha :)

2009. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De meg sem próbálja.

Egyáltalán nem tartja magát.

Aggódjak?

2009. márc. 3. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Az aggódásra látatlanban nem igazán lehet válaszolni. Az igaz, hogy egyes babák mozgás fejlődése eltérő lehet, illetve az elsajátított mozgások sorrendje is eltérő is lehet. Attól is függ a dolog, hogy csak az ülés hiányzik-e egyelőre, de forog, próbál kúszni, mászni. Ha az megnyugtat akkor nem árt ha megnézi egy szakember.
2009. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj, még nem kell megtartania magát :)

Én 7 hósom sem tud felülni, ülni, de nem is kell még ennyi idősen feltétlenül.

2009. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
az én 10 hónaposom sem ül még egyedül. ne aggódj, vőven van még ideje rá!
2009. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is majdnem 8 hósan nem tudunk ülni,ill a babám:-).Nem is kísérletezek majd ő maga eléri ezt is szép lassan,ne aggódj nincs baj biztosan.
2009. márc. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos múlt a kisfiam és még csak pár pillanatra tartja meg magát - ezért nem is erőltetjük az ülést!
2009. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, 1. vagyok. Félreolvastam: nem ül helyett megült olvastam, ezért lett értelmetlen a válaszom :X
2009. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!