Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint van hányás-hasmenés...

Megint van hányás-hasmenés járvány? Milyen lefolyású?

Figyelt kérdés
Be vagyunk oltva ROTA ellen, de tegnap hányt a babám, ma reggelre meg lázas lett. Hál istennek nem magas, mert 38 kereken. Hasmenés nem volt, csak egy picivel hígabb széklet a szokásosnál. Mostanában volt valakinek ilyen, kérem írjatok, hogy meddig tartott.
2009. márc. 4. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos mi is megkaptuk, persze gyerekes családtól. Először én lettem beteg, most meg a baba. A gyerekorvos szerint most minden gyerek ilyen beteg..ügyeletre csak ezzel visznek babákat. Nálam 4 nap volt, babánál már a 3 napnál tartunk, de még egyáltalán nincs jó passzban, tegnap este is sugárba hányt, már láza nincs és nem eszik 3 napja,de a szopi már megmarad benne.Gyors gyógyulást kívánunk!
2009. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem megint még mindig végig ment a rokonságon (pest megye)
2009. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 4 napig volt 38-38.5 lázunk, nem evett, csak szopizott, már eltelt több mint egy hét és most kezd megjönni az étvágya.Jobbulást!

9.5 hós baba anyuja

2009. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi szedtünk a bélflórára lactiv- ot több ,mint probiotikum nálunk felnötnél csak 1 napos volt, a babánál 3 napig több volt a széklet kb. 4 pelus, de 10 pelusnál már gond van.végül is ki kell jönni a vírusnak jó ha ürül de nagyon kell a folyadékott potolni (sós üres tea a nagyoknál)
2009. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia! az én fiam kétszer is átesett ilyenen az elmúlt 2 hónapban. először volt hőemelkedése is és 4 napig tartott, másodjára viszont 2 nap alatt túl volt rajta.

nem kapott semmi mást, mint normaflore-t, hála az égnek az immunrendszere legyűrte, nem kellett gyógyszer.

ja, 4 hónapos és fogalmam sincs hol szedtük össze, mert nincs kisgyerek a családban és mi sem voltunk betegek.

2009. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hál isten ma még nem hányt, de tegnap sugárban. Mondjuk csak egyszer, de megijedtem, pedig második babám, dehát ez akkor is ijesztő. Hőemelkedése van (37,6 - 38,1). Most Normaflore-t kell neki adjak. Remélem megússzuk így. Kevesebbet eszik, de eszik.
2009. márc. 4. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!