Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe viszitek ki a kéthetes...

Mibe viszitek ki a kéthetes babátokat szellőzni az udvarra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
és mehetünk egy kicsit messzebre is mint az udvar? vagy várjak még vele egy kicsit. köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 19. 09:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyönyörű idő van, szerintem mehettek nyugodtan. Az én lányom 8 hetes lesz csütörtökön, én a benti ruhához (rövid ujjú body, zokni, naci) adok rá egy vékony hosszú ujjú pulcsit. Aztán azt vagy leveszem, vagy nem. Iszonyat meleg van itt nálunk, 24 fok!
2011. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az én babám ma 2 hetes, de nekem még nagyon nem szabad kivinnem, azt mondta az orvos és a védőnő is...

szellőztetni szoktam a szobában, azt muszáj.

2011. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én 2 hetesen már mentem vele sétálni. Kb. másfél hetesen vittem ki először a teraszra. Februári baba, és a dokim is mondta, hogy a gyereket nyugodtan lehet utcára vinni. Nem kell szellőztetgetni, meg hasonlók. A védőnőm is ezt tanácsolta, és a gyerekorvos is. Sőt, nálunk már a kórházban is kinyitották pár percre az ablakot. Persze jó vastagon be voltak takarva a babák, de élvezték.
2011. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de az enyém 37 hetesen született és csak 2,6 kg. azt mondták, óvatos legyek vele, amíg el nem éri a 3 kg-t, ne vigyem ki.
2011. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!