Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem sok ez a súly...

Szerintetek nem sok ez a súly 2 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kisbabám 2 hónaposan 6300 gramm.Olvastam,hogy kb fél évesen érik el ezt a testsúlyt.Csak anyatejes.3300 grammal született.De már az alkata,a viselkedése is egy fél évesére hasonlít!

Kérlek titeket válaszoljatok.Köszi


2011. ápr. 19. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sok de ha majd elkezd mozogni akkor lelassul a gyarapodás.
2011. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon sok. Fél éves korra kell megduplázni a születési súlyt, nem 3 hónapos korra.
2011. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én gyermekeim is kis ducik voltak, nem baj az. Ha csak anyatejes, úgyis annyit eszik, amennyi neki szükséges. A kisebb fiam most 6 hónapos és 9 kg. Persze, lusti is hozzá. Egy csecsemőt nem lehet fogyókúrára fogni.
2011. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krisztivan ***** válasza:
Ne izgulj,csak anyatejes akkor annyit eszik amennyi kell neki.Majd lelassul.
2011. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6200g volt 2 hónaposan!Nem gond,ha gond lenne szólna a doki vagy a védőnő!Mi csak dicséretet kaptunk,hogy milyen szép nagy baba!Most lesz 4 hónapos,lelassult a hízása.Most korának megfelelő méretekkel rendelkezik!Ne izgulj! :)
2011. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

enyém 5 hónapos és 6 kg.


Az a lényeg amig eszik nincs para,ha étvágytalan lenne,na akkor menne a para.)

2011. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én picim 5820 gramm,2 hónapos,3520-szal született.

Én örülök,hogy így gyarapszik,majd leáll,amikor kell.

ne aggódj emiatt...az lenne a gond ha fogynának a picik.

2011. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is 6300 gr volt két hónaposan. Anyatejtől nem lehet elhízni!! Majd lassul a gyarapodás, ha el kezd mozgolódni. Amúgy most volt 4 hónapos: 7700 gr. Gyönyörű, jól fejlett, egészséges, anyatejes baba:)
2011. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a válaszokat!Csak azért ijedtem meg,mert a védőnő azt mondta,hogy dupla annyit hízott,mint amennyit kellett volna.A Doki meg azt hitte,hogy 6 hónapos.

Már ülni akar,húzza fel magát,mikor megfogom a kezét.Többször fel is ült.Nem tudom,hogy ez gond így ennyi idősen?Nem lesz baja a gerincének?

Fordulni még nem tud,kúszni már tud!

Ha válaszoltok erre a kérdésemre is köszönöm nektek :)

2011. ápr. 20. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!