Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú autóút során hogy és...

Hosszú autóút során hogy és hol lehet kényelmesen pelenkázni egy 6-8 hónapos babát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van pelekázóbetétünk, összehajtható. Meg vaneldobható is, az is praktikus, mindkettő bárhova tehető. Kocsi csomagtartója, vagy hátsó ülés, attól függ mekkora a kocsi, vagy pihenőhely mosdója (valami normális) és máris lehet pelizni :)
2011. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szinte minden benzinkútnál van pelenkázó (oké a dunától nyugatra)
2011. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
voltam 4 hónapossal autóúton, 6 hónaposan mennénk újra, de irtó kényelmetlen volt a hátsó ülésen pelenkázni, más módot meg nem találtam... 1 pihenőhelyen kérdeztük csak, van-e pelenkázó, de nem volt :(
2011. ápr. 19. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 14 hónapos, és a kocsink sem nagy, de a hátsó ülésen szoktam pelenkázni, alá eldobható, vagy összehajtható pelenkázó alátétet rakok.
2011. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen nem kényelmes, de a szükség törvényt bont. Főleg mivel már nagyobb is a lányom, de hamar be lehet pelenkázni, meg amúgy inkább itt, mint olyan helyen, ahol bármit elkaphat, mert nem takarítják megfelelően.
2011. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

csomagtartó :)


majd, ha már 14 hós lesz, akkor lesz igazán nagy kihívás! :)

2011. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia,


mi nagyon sokat utazunk autóval, így külön technikám van ahogyan pelenkázzuk a gyereket útközben gondra :) kérlek szépen: állva :) amikortól már nem fér el kényelmesen fekve a hátsó ülésen, szépen magam elé állítom (természetesen ilyenkor megállunk), pelus le, törlés, lábakat szét, pelus fel :) a csomagtartó nálunk általában ki volt zárva, mert tele volt a cuccainkkal.


Ági

2011. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

erre az autó utra veszel egy pár db bugyipelust [link]



és mint az előttem író is irta állva gyors le és fel ennyi!

2011. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-8 hónapos babáról van szó. Lehet hogy még állni sem tud.

Én kérlek szépen viszek mindenhova magammal egy plédet, az alja vízhatlan, ezt több részletben össze tudod hajtani, hogy puhább legyen. Bármelyik pihenőhelyen leteríted simán a földre, már nincs is hideg, erre a pelenkázó alátét, és kész.

2011. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A csomagtartó nálunk is ki van zárva, mert nem nagy és tele van cuccokkal mindig, meg télen nem lenne kellemes a babának! Így marad a hátsó ülés, ha a közelben nincs pelenkázó.

Állva meg egy 4 hónapos babát nehezen lehetne bepelenkázni, mert állni sem tud, sőt az én 14 hónapos lányomat se lenne könnyű, főleg ha bekakált, fekve legalább nyugton van. :)

2011. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!