Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 43 cm-es babakocsi háttáml...

Egy 43 cm-es babakocsi háttámlaméretben elfér kényelmesen egy 2 éves gyerek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Most megmértem a sportkocsink háttámláját (top rider), 48 cm. A fiam 2 éves, és 86 cm, kényelmesem elfér. Nem tudjátok kipróbálni?
2011. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megvan a babakocsi, de még csak 6 hós a babám és a feje és a támla között már csak 6 cm van, a babakocsi elvileg 2 éves koráig jó, de most félek hogy hamar "kinövi" és kidobtam a pénzt az ablakon....
2011. szept. 17. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden a gyerek méreteitől függ. Meg az overál vastagságától. :o)

Maximum eladod, ha kinövitek, és Te is veszel egyet (akár használtan).

Nekem a 4 éves lányom is be szokott ülni még a sportba, és csak a lábának rövid a hely, de az is befér, a támlája teljesen jó neki. (Na persze poénból mászott be, bár legutóbb, amikor betegségből lábadozott, akkor jól jött, mert így elvittük sétálni egy körre, hugica meg tépett a motorjával...)

2011. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!