Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlnátok valami jobb sportba...

Ajánlnátok valami jobb sportbabakocsit amiben sokáig kényelmesen elfér a baba? Nekem a Jane Slalom és a Peg perego gt3 nagyon szimpi a nagy 3kereke miatt, vélemény?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van.Én nagyon szeretem,ebben még beöltöztetve is kényelmesen elfér.Nem ismerem amit te irtál,de ezt a tipust hóban kicsit nehéz tolni.

[link]

2011. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szió!

a GT3-om borulékony sajnos probáltam is hallittam is és hatalmas mint egy hajó nagyra is csukódik, a Jane Slalom kicsit jobb választás lehet mert valamivel stabilabb de ha pici babának veszek akkor kell bele szűkítő betét mert nagyon tágas már túlságosan is és pl az én fiam jane nomadot sem szerette mert 1-évesen is előre csúszott benne! Nekünk Maxi Cosi Mura 3-om van és azt imádjuk fiam 15kg és nagyon kénylemes neki:-)

2011. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt szerettem volna írni hogy HALLOTTAM is :-) bocsi előző voltam
2011. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,az egyik barátnőmnek van gt3,meg van vele elégedve,bár most hogy igy mondod,tényleg olyan nagy csatahajó feeling.Amugy nem ujszülöttnek kéne.
2011. jan. 9. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:

igen amúgy szép kocsi a GT3-om és ha nem kell egy tesót terelgetni mellette akkor igazából a borulékonyságot is lehet kezelni, de én inkább azért mondtam le róla mert sehogy sem férne a kocsimba, ez a Slalomra is igaz azt egy ismerősöm probálta/használja

:-)

2011. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!