Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos kisbabamnak a...

3 honapos kisbabamnak a szemeben, pontosabban a szeme feherjen 1 pici piros potty van, mitol lehet elmulik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézesd meg,a szem nem játék...

(belemehetett vmi akár fertőzés is lehet,más téma,de kutyámat is emiatt vittem dokihoz,ott baktérium miatt volt...)

ja!persze kisgyerekes anyuka vagyok:))

2011. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is pici piros pötty volt a szemében, több hónapon keresztül.Talán négy hónapos is volt mikor teljesen felszívódott.A védőnő mondta, hogy semmi gond vele idővel elmúlik, de már annyira aggódtam, mert nagyon sok idő eltelt és még mindig ott volt...

Ha gondolod mutasd meg dokinak, az én babámat csak azért látta doki, mert ugye havonta vittem mérni.Mindig azzal nyugtattam magamat, hogy úgyis mondaná a doki, ha gond lenne a szemével.

Szóval hogy mitől van azt pontosan nem mondták, de elmúlik.

2011. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!