Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap vettem a Rossmannban...

Tegnap vettem a Rossmannban kéz és lábnyomót. Ha jól értelmezem akkor 2 percen keresztül benne kell tartani a baba kezét a gélben. Mégis hogyan? 8 hetes, de szerintem ha nagyobb lenne se tudnám egy helyben tartani a kezét, annyit mocorog.

Figyelt kérdés
2008. dec. 23. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi volt?? én is szeretnék venni. Az én fiam 7 hós de lehet nekem sem állna meg 2 percig...
2008. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon olcsó, 1000 ft. de siess mert elkapkodják.
2008. dec. 23. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két percig benne kellenne tartani, mert amikor megcsinálod, olyan tejszerű valami lesz belőle, de gyorsan megköt. Mi 8 hónapos korában próbáltuk ki, mondanom sem kell, hogy ment a kukába az egész, mert nem tudtuk annyira lefogni a kezét, hogy ne mozgassa, így csak egy nagy pacák alakzatot tudtunk volna kiönteni, nem tenyér és láb lenyomatot...
2008. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2008. dec. 23. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb a régi hagyományos módszer, amikor gyurmából készítesz egy alapot (egy négyzet alakú 5 cm vastag gyurmalap, körben gyurmából kis kerettel) belenyomod a baba lábát és kezét (ez nem 2 perc, csak 2 másodperc) és azt kiöntöd gipsszel. Amikor megköt a gipsz leszeded róla a gyurmát és kész a kép.
2008. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!