Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homokozóba milyen idősen,...

Homokozóba milyen idősen, milyen ruhában, és milyen időben (hány fokban) próbáltátok tenni babátokat? Mikortól lesz számára érdekes, és tud játszani a homokkal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél éves korától ült mindkettő a homokozó szélén az ölemben, de igazából homokozni kb. egy évesen kezdtek. 15 hósan már élvezte és élvezettel ette a homokot, ez a homokevés megmaradt 19-20 hós koráig. Most 2 éves és szépen formákat "süt", várat épít.
2011. ápr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam imadja a homokot. Tenger mellett elunk Angliaban es en olyan 1 eves koraban tettem a homokba. Tegnap delutan 21 fok volt es szerintem ez eleg meleg a homokozashoz de gondolom mindenki maskent latja. Ma 23 fok lesz es ismet megyunk. Jelenleg 14 honapos a kisfiam es o is eszi a homokot neha. :) Szeret mezitlab szaladgalni benne. Rajta csak egy vekony hosszuujju feher body van es egy kis vekony rovidnadrag. A fejen kis kalap es ennyi. Adnek ra rovidujju bodyt de akkor be kell kennem naptejjel es sajnos mind raragad a homok. :( Igy ez vedi a leegestol a karjat es a vallat. Szereti megtolteni a kis vodrot homokkal es tovabb cipeli, kionti majd ismet megtolti...
2011. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam nemsokara 15 honapos, e en most azota viszem homokozoba, amiota kijott a jo ido. nyaron meg kicsi volt, utana meg jottek a huvos, hideg evszakok, igy most kerult ra sor. Amugy ugy gondolom, hogy amikor mar stabilan ul, es szeret matatni, mar erdekesse valhat a homokozo is. En most meg harisnyat huztam a naci ala, mert a fiam nem mozog benne annyit, inkabb egy helyben ulve jatszik.
2011. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor még várok egy keveset, most 10 hónapos a lányom. Kedves Második válaszoló, nagyon nagyon nagyon irigyellek a tenger miatt!

Szép napot Nektek!:)

2011. ápr. 20. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
tavaly márciusban volt 15 hónapos, akkor homokozott először igazán,és élvezte. volt rajta body, harisnya, kantáros nadrág. napsütéses idő volt, se túl meleg se túl hűvös. 9 hósan is beraktam párszor, csak hogy szokja, de persze akkor még csak turkált benne. de pl a barátnőm kisfia lassan 20 hónapos, és foglama nicns, mit kellene egy lapáttal vagy vödörrel csinálni, nem lapátol, nem csinál semmit ,csak ül és nézi a többi gyereket.
2011. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 8,5 hónapos. Kb. 2 hete (mióta megtanult ülni) bizony majd kiugrik a kezemből és mászik ő is a homokozóba a tesójához :-) Nagyon tetszik neki. Szerintem te is tedd be nyugodtan, nagy élmény lesz neki :-)))))
2011. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 hónapos a fiam, nemrég készült el a homokozó az udvarban, amióta jó idő van, minden délután megyünk le. Lapátolni még csak próbál, de ügyetlen vele, mire a vödörhöz ér a lapáttal elszórja az összes homokot.

Viszont amitől kivagyok hogy marokszám képes a szájába tömni a homokot. Tudom hogy nagy baja nem lesz tőle, de elég szörnyű látvány, és próbálom magyarázni neki hogy az nem finom:) Ami még tetszik neki, hogy folyatja a markából a száraz homokot:)

2011. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. ápr. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!