Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak van valakinek tiszta...

Anyukak van valakinek tiszta fekete babakocsija, nem nagyon meleg nyaron?

Figyelt kérdés

Kisfiam 14 honapos es szeretnek a hetvegen venni neki sportkocsit. Nagyon konnyu, kicsire osszecsukhato, jo massziv es nagyon konnyen tolhato es nem razkodik mert teleszkopikus mind a 4 kereke. Most van learazva de tiszta fekete. Nem tudom, hogy megmerjem-e venni.

[link]


2011. ápr. 20. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs feket kocsim, de ez viszont nagyon tetszik.Nincs más szinben?Amugy nem hiszem h annyira meleg lenne mint azt sokan ecsetelik.Szerintem vedd meg ha tetszik, engem a szine nem tartana vissza.
2011. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem fekete babakocsim van, újszülött korától kezdve (májusban szültem), és egész nyáron azt használtuk, melegnek amúgy is meleg van, nem hiszem, hogy a fekete miatt sokkal melegebb lenne. Azért döntöttem anno a fekete mellett, mert kisfiúnak is és kislánynak is jó lesz még (kék, illetve rszínű takaróval). Sztem nem rossz döntés.
2011. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat lanyok. Van meg kekbe meg pirosba de a ferjemnek csak a fekete tetszik. En ugy vagyok vele, hogy nekem a fekete is tetszik meg a kek is de ha o annyira ragaszkodik a feketehez akkor legyen fekete. :) Csak gondoltam rakerdezek nem-e nagyon meleg de latom, hogy ez nem lesz gond.

Kek:

[link]

2011. ápr. 20. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Hehe,mi is Apa kedvéért vettünk fekete sportkocsit. Amúgy nem meleg,jól szellőző anyagból van varrva. Nem is izzadt bele egyszer se.
2011. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17:09-es koszi neked is a valaszt. Hat igen, ezek a ferfiak. :) De igy legalabb erzik, hogy az o velemenyuk is szamit. :)
2011. ápr. 20. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,én is azért egyeztem bele a fekete színbe,mert ezzel is bizonyítani akartam,hogy fontos a véleménye. Egyébként egy vajszinűvel szemeztem. Utólag örültem is neki,mert ezen nem látszott meg egyből a piszok. Persze mosni ezt is kell.
2011. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tavaly májusba vettünk feketét,azóta használjuk, egyáltalán nem meleg, ugyanolyan, mint a kék volt.
2011. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy milyen színű, ha az anyaga jól szellőzik, akkor úgysem izzad bele. Jól néz ki ez a fekete egyébként.
2011. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom lanyok.
2011. ápr. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!