Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek tetszene, ha...

Lányok, nektek tetszene, ha egy magasszárú, bőr, téli, meleg béléses, fekete converse-hez egy nem túlzottan feszülős fekete csőgatyát vennék fel? Beletűrjem a cipőbe a gatyát, vagy húzzam rá kívülről? 15F

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha jó sportos és jóképű vagy, + okos és humorod is van, akkor egy zsákot is felhúzhatsz, akkor is tetszeni fogsz a nőknek....ha nem, akkor meg bármilyen márkát húzol föl tök mindegy ;)
2011. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Sportosnak tartom magam, a többiről inkább nem nekem kéne nyilatkoznom. Igazából nem a márkán van a lényeg, azért adtam meg a márkáját, mert elég gyakori, így legalább el tudja mindenki képzelni, hogy milyen lehet.
2011. jan. 8. 14:13
 3/14 anonim válasza:
Azaz...töröld ki a kommentemet te kis fax
2011. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát én speciel magasról lesz*rnám, mert 1. bőr = állatkínzás támogatása, 2. konzerv = gagyi pózermárka 3. csőgatya = még véletlenül sem férfias (nem mintha egy 15 éves kissrác bármilyen tekintetben is az lehetne).

Szóval max röhögnék egy jót, szokás szerint.

2011. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Okoska, nem én töröltem ki... Valamelyik admin lehetett, gondolom észrevette, hogy nem sikerült a kérdésre normális választ adnod. ;)
2011. jan. 8. 14:24
 6/14 A kérdező kommentje:
77%! Köszi, te legalább a kérdésre válaszoltál, bár szerintem te is fiú vagy. Kérlek ne gyere itt azzal, hogy támogatom az állatkínzást. Ha meg felvennék egy szintetikus anyagból készült cipőt, akkor meg azzal jönnél, hogy támogatom a környezetszennyezést? A másik az, hogy az állatkínzást nem fogja befolyásolni, hogy én megveszem-e a converse bőr cipőt, vagy sem.
2011. jan. 8. 14:29
 7/14 anonim ***** válasza:

22 éves nő vagyok, és állatvédő (és igen, vega is).

Engem meg felháborít, hogy van, aki a saját kényelmét előrébb valónak tartja mások szenvedésénél - de ez más kérdés, nem veszekedni jöttem ide. Csak szerettem volna kifejezni, hogy ez az öltözködés szerintem sablonos, tucat.

2011. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem az öltözködésemmel szeretnék kitűnni a tömegből. Más jellegű értékekkel szeretnék kitűnni, az öltözködés nem tartozik ide. Nem érdekel ha tucat a dolog, nekem ez a stílusom, ha sokan felveszik, attól még nem fogok rajta változtatni. Én sem szeretnék vitatkozni, csak egyszerűen olyan leszóló, becsmérlő volt a hangnemed, hogy nem tudtam nem reagálni rá. Ez a "fórum" anonim, így tehát nem értem, hogyha felteszek egy ilyen kérdést, miért kell máris egy 15 éves aberrált bíberklónt látni a túloldalon. Az állatkínzásról, természetvédelemről, vegetáriánizmusról pedig meg majd máskor, máshol vitatkozunk.
2011. jan. 8. 14:41
 9/14 nebula ***** válasza:

sztem egesz jol nezne ki..nekem tetszene :P


ja igen...az allatvedoknek...ezelott is ugyanugy megoltek az allatokat es ezutan is meg fogjak...nektek nem tetszik ez van...en sem vagyok oda az allatkinzasert....de oltozkodeshez es hasonlokhoz mar a kezdetektol allatbort hasznaltak...

2011. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó. a bőr cipő meg sokkal tartósabb, mint a műbőr, és igényesebb is, márkától függetlenül. nekem szinte csak bőr cipőim vannak (kivéve az edzőcipőmet és két tornacipőmet). öltözködj úgy, ahogy neked tetszik, ne törődj mások véleményével!=)

15/L

2011. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!