Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Van egy 6...

Mit csináljak? Van egy 6 hónapos kislányom és, ha kanalazva akarok neki adni enni kinyomja a nyelvével vagy simán kinyújtja a nyelvét. A lényeg, hogy nem nyitja ki a száját, mint általában a gyerekek. Kb másfél hónapja próbálkozok vele, de nem megy.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne erőltesd. Még nem akar darabosat enni.
2011. ápr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, most 8 hós, és pont tegnap sitty-sutty elkezdett enni a kanállal. Tényleg igaz, hogy minden gyerek máskor érik meg a szilárd kajára.

Én már hóóót ideg voltam, a szomszéd kisfiú már 1 egész üveg bébikaját benyom, mi meg itt szerencsétlenkedünk 4-5 kanál almával, meg tejpéppel.

Ne idegeskedj, tuti a Te kiscsajod is hasonszőrű az enyémmel. Csak hozzátáplálni kell, egyenlőre csak adj neki is egy kanalat, had ismerkedjen vele, én tettem is rá neki egy ici-pici almát, igaz a földön kötött ki csomószor, de sebaj.

Eljön a ti idtök is, ne félj, meg kell érjen rá, ennyi az egész.:-)

2011. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam,de nagyon idegesítő,mert a babakekszet meg úgy nyomja befelé,hogy öröm nézni.Remélem később tényleg jobb lesz,mert amit a kezébe adunk azt eszegeti meg a cumisüveget is addig szívja amíg folyik belőle neki valami.
2011. ápr. 21. 07:22
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok, igen, igen, nálunk is ez volt, nyugi, nyugi!!!:-))
2011. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt, ez egy termeszetes reflex a gyerekorvosunk szerint, meg nem erett meg a szilard kajara.Utana egyik naprol a masikra nyitogatta a szajat.En is tiszta ideg voltam...eddig akiket lattam gyerekeket mindeninel mashogy volt...etetöszekbe be es ahogy ennivalot latott rögtön nyitotta a szajat.Most 7 honapos a fiam es eleg ügyesen eszik.
2011. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megnyugtató ,hogy nem egyedül vagyunk ezzel a problémával.
2011. ápr. 21. 10:26
 7/8 A kérdező kommentje:
és,hogy jobb is lesz.
2011. ápr. 21. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
:-)
2011. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!