Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyucik! El kéne...

Tapasztalt Anyucik! El kéne dönteni!? (bébiőr)

Figyelt kérdés

Van 1 bébiőr, hátha van valakinek ilyen!!Most nagyon jutányos áron meg tudnám venni, de előbb ki kérném a véleményeket.

Sencor sbm 141


[link]


Arra lennék kiváncsi, hogy a baba egység csak akkor kapcsol be , ha zaj van, vagy folyamatosan adja a jelet!!!!!!????????????????????

Kösziii


2011. ápr. 21. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ilyen van, teljesen meg vagyunk elégedve vele. A nagyszülőknél használjuk csak, mert a mi lakásunk nem nagy, itt nincs rá szükség. Akkor ad jelet, ha zaj van. Nagyon megbízható szerintem.
2011. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítható az érzékenysége, szóval ha a legérzékenyebbre teszed, akkor szinte azt is hallani, ha megfordul a baba. :)
2011. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!!


Köszi a választ!!

Kérdezhetnék még??? Nekem pont az lenne a lényeg, hogy csak akkor kapcsoljon be, ha zaj van a baba körül!! (sugárzás miatt), így lehet használni???


Nekem is csak vidékre kellene, itthon én sem használnám, mert lakásban nincs sok értelme, de mivel nyáron sokat leszünk vidéken, nem akarok a kertből 5 percenként bejárni hozzá, de sugározni sem szeretném..


Szóval akkor lehet igy használni?

2011. ápr. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!