Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3-4 hónapos babák anyukái,...

2-3-4 hónapos babák anyukái, ti minden nap sterilizáltok mindent?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a cumikra, cumisüvegekre, stb. És vasaljátok minden mosás után a pici ruháit?
2011. ápr. 22. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A ruhákat vasaltam

a pelenkákat főztem

sterilizálni nem kellett mindig mert nem nagyon volt szükség napi szinten a cumira az üvegre de ha elmostam utánna sterilizáltam persze.


féléves koráig sürübben aztán már csak hetente kétszer.

2011. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2hos, nem, nincs cumija, cumisuveg, pelusokat 90fokon mosom, ennyi
2011. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3hós,én már csak a textilpelusokat vasalom, minden másnap vagy harmadnap főzök ki mindent(cumi, cumisüveg)
2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A játszócumit forró vízben használat előtt lemossuk. A ruháit kis vállfákon szárítom, amennyit lehet, nem vasalom őket. Csak az elején végeztem fertőtlenítő mosást, főzést ezeken. A cumisüveget minden alkalommal 5 percig főzném, mert ezt ajánlják.
2011. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kb. hetente egyszer főztem ki a cumisüvegeket. Amúgy "csak" elmostam őket mosogatószerrel, forró vízben. (Cumija nem volt.)

4-5 hónapos korig vasaltam mindent, utána már csak a pelusokat és azokat a ruhákat, amik nagyon gyűrődtek.

2011. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kb. 6hónapos koráig minden napot azzal kezdtem h kisterilizáltam a cumisüvegeket, cumikat, majd a sterilizálható játékokat is. A ruhákat még mindig vasalom (9,5 hós) az ágyneműjét minden hétvégén mosom, ha közben nem történik vmi baleset (büfi, kifolyt pisi)
2011. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 hós, textil pelust, ágyneműt 90 fokon mosok és vasalok, ruhákat már nem mindig, mert nincs időm és energiám.

cumit mellszívót csak ha használom is, de nem szereti a cumit.

A játszós cumit minden reggel.

2011. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én fiam 9 hetes, cumizni nem szokott nem szereti...mivel tápszeres az üvegeket minden reggel sterilizálom, mikroban ill. mam-os üvegeket használunk amit önmagában is lehet sterilizálni!! Vasalni én még mindent vasalok gőzölőssel...
2011. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiam 2 hónapos. Egyetlen egyszer vasaltam ki a ruháit, amikor megvettük őket és kimostuk, azóta egyszer sem. MIndent 40 fokon mosok (ruhák,textilpelenka, plüssjáték), a cumisüvegeket, cumikat kb.2-3 napont teszem sterilizáló folyadékba.
2011. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!