Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugatsasok meg 9 hónapos...

Nyugatsasok meg 9 hónapos babák anyukái!?

Figyelt kérdés
Miért nem tudja a babám hogy kell játszani a forma be dobossal, csak dobálja szana-szét és rágja,
2011. okt. 26. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó jesszus! Miért kéne tudnia?Melyik szomszéd hozta rád a frászt?Az én gyermekem (szerintem tök normálisan fejlődik,értelmes,stb) csak másfél évesen kezdte eltalálni a formabedobóst.tök normális,hogy csak dobálja,nyugi:)
2011. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A drága védőnőnk!!!!!!!!!
2011. okt. 26. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédunk kislánya december elején lesz 2 éves és még ő sem játszik a formabedobóval. Van, amelyik gyereket abszolút nem is érdekli a formabedobós, nem értem, miért követelmény, hogy ezzel játsszon.
2011. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én sem értem, azt mondta hogy már kell, de akkor nem izgulok rajta:)

köszönöm

2011. okt. 26. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Eszedbe se jusson ilyenen forogni.Érdekes egy védőnő.
2011. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,teljesen normálisan viselkedik.

Kisfiam is 9 hónapos és úgy játszik mit a tied.Tornyot építek a formákból ő leborítja,összenyalja,szétdobálja :)

2011. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

utolsónak: igen mi is játszunk vele:)

Köszönöm a segítségeteket:)

2011. okt. 26. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia,

érdekes a védőnőd! :)

Nekem is 9 hónapos a kislányom, van hogy nem is érdekli de ha igen akkor is csak a szájába veszi a formákat aztán meg eldobja őket... ennyi.

Ne izgulj teljesen 'normális' a picurkád a védőnődről ezt már nem mondhatjuk el... :S

2011. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mindenki szerint nagyon értelmes fiamat sohasem érdekelte. 3 éves.
2011. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

27hónapos fiam már össze tudja rakni, nagyon ügyes, de ő is inkább eldobálja, aknásít vele. A kicsi 9hónapos lány meg elpüföli a teknőst a formákkal, ha mákja van akkor beesik, ha nem akkor mint a tiéd, eszi majd eldobálja.

Kaja-hangszer-anyának akna, erre jó a formabedobó, na meg baromi jót lehet röhögni ha ki akarod venni a formákat a csep utód meg folyton rádvágja a teki tetejét:D

2011. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!