Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig kell a...

Mennyi idős korig kell a babának minden nap megmosni a haját?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb fél éves korában tértem át a heti 2-re.
2011. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden nap?

én soha nem mostam neki minden nap. föleg hogy csak 2 naponta fürdettem, akkor sokszor bele nyomta maga a vízbe a fejét. de samponnal max heti 1x mostam meg neki, meg mikor koszmosodni kezdett, de az pikk pakk elmúlt. aztán kb 5 hósan elkezdett kiütéses lenni túl száraz bör és a krémezés nem használ. így most már csak heti 1x fürdik a gyerek akkor most hajat is. így végre rendbe jött a böre.

2011. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még nincs babám, de én azt olvastam sok helyen hogy heti 1x kell megmosni a baba haját (kivéve ha van vmi probléma azon a területen), késöbb meg lehet meg valsz kell is többször, kb heti 2-3x.

Magadnak sem mosod minden nap.

2011. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én se mostam minden nap,minden nap fürdettem ,mivel belefeküdt a vízbe vizes lett a haja nem samponoztam egészen fél éves koráig csak tiszta vízzel mostam le
2011. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9hónapos a fiam de csak heti egyszer mosom meg a haját,pedig jó sűrű haja van.Kb.2hónapos koráig mostam minden nap.
2011. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor már csak 2-3 naponta fogom mosni. Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!