Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Durva a babám, vagy ez így...

Durva a babám, vagy ez így természetes? 5 hónapos elmúlt már, és már egy jó ideje pl. szopi közben erősen szorítja a kezem,az ujjaimat tépi szét.

Figyelt kérdés
A játékaival sokszor ugyanezt csinálja.Én úgy látom,hogy elég durván játszik.Vagy ők csak így tudnak játszani?Bocsi a buta a kérdésem.
2009. márc. 5. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam is ezt csinálja. Néha van,hogy felhozza a lábát és "járkál" a hasamon szopi közben,de olyan erővel,hogy már fáj. Amíg megvolt a születéskori haja ami jó hosszú volt,akkor azt tépte... Most meg engem...
2009. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
... felhúzza... bocsi!
2009. márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

szia

7hós a fiam, és a játékokat csapkodja akár a saját fejéhez is.és eveés közben bizony az én újjaimat is csavargatja.

2009. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nincs semmi baja, ez természetes. Ilyen korban még csak tanulják a fogást, van amikor még nem is tudják elengedni, amit megfogtak. Az enyém is ezt csinálja. Volt, hogy úgy püfölte a játékát magához, hogy még nézni is fájdalmas volt, neki meg meg sem kottyant. Most olvastam, hogy a fél éves babáknál a hajhúzás a barátkozás jele! A kisfiam 6 hós, néhány hete a csapkodás a kedvenc foglalatossága, mindent csapkod, állandóan jár a keze, szopi közben is csapkodja a hasam. Húzgálja a hajam és belemarkol még a nyakamon a bőrbe is! Ki fogják nőni, ahogy megtanulják hogyan kell az ujjaikat is mozgatni és finomítani a mozdulatokat!


Boldog babázást!

2009. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó.Megnyugodtam.Köszönöm szépen!
2009. márc. 5. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Az én kisfiam is csapkod,karmol ütöget harap(nincs még foga:),elég agresszív:).A játékokkal is ezt csinálja.

6hós baba anyuja

2009. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!