Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két és félhónapos kisfiam...

Két és félhónapos kisfiam este van amikor hat/hét órát alszik. Szerintetek keltsem fel legalább egyszer enni? Vagy ez már természetes hogy, ennyit alszik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha este alszik ennyit akkor keltsd fel, ha éjjel akkor örülj és pihenj :)
2011. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már sok baba átalussza az éjszakát. Fel ne keltds! Örülj neki! az én fiam 6 hós, és még mindig 3 óránként szopik éjjel. ÁÁá,
2011. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel.
2011. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2,5 hós a babám este 7-kor fürcsi kaja max 8-ra alszik, reggel 6 elött a hangját sem hallom és ez már 1 hónapja igy van! volt h én is keltegettem abbol csak nagy sírás volt és max 40 ml kaja ment le. hagyd csak, ha éhes felkel.
2011. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel!Az én fiam is annyi idős lehet mint a tiéd,26-án lesz 3 hónapos.Pl tegnap este fél 8-kor fürdött utána vacsizott,majd 3-ig aludt.Ilyenkor ha kel megeszik 170-180 milit is.Örülj és pihenj te is!
2011. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Úgy néz ki,csak két napig tartott a hosszú alvás.Megint minden a régi.Kisfiam két három óránként eszik.De nem bánom.Nekem is megnyugvást jelent.Hiányzott.Jó babázást kívánok mindenkinek.
2011. nov. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!